Kılıçdaroğlu'ndan SMS'li teşükkür

Kılıçdaroğlu'ndan SMS'li teşükkür
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Kurultaylara katılan delegelere SMS atarak teşekkür etti.

Kılıçdaroğlu, "Özveri, katkı ve güvenizle tüzüğümüzü değiştirdik. Sıra hiç, ama hiç bir kimseyi ötekileştirmeden el ele, omuz omuza vererek ve daha çok çalışarak partimizi iktidara taşımaya geldi"dedi. Kılıçdaroğlu ayrıca bugünkü kurultay sonrası bir mesaj yayınladı.

CHP'nin , 16. ve 17. Olağanüstü Kurultaylarına katılan delegelere Kılıçdaroğlu SMS atarak teşekkür etti. Kılıçdaroğlu attığı SMS'te, ""Özveri, katkı ve güvenizle tüzüğümüzü değiştirdik. Sıra hiç, ama hiç bir kimseyi ötekileştirmeden el ele, omuz omuza vererek ve daha çok çalışarak partimizi iktidara taşımaya geldi" ifadelerine yer verdi.

CHP Genel Başkanı ayrıca bugün yapılan 17. Olağanüstü Kurultay sonrası bir mesaj yayımladı. Kılıçdaroğlu'nun mesajı şöyle:

"Sevgili Delege arkadaşlarım. Size, parti örgütlerimize, partililerimize, taraftarlarımıza ve halkımıza güvenerek CHP Genel Başkanlığı sorumluluğunu üstlendim. Büyük bir onur duyarak Genel Başkanlık görevine başlarken size, partimizi daha demokratik, çağdaş ve örnek alınabilecek bir tüzüğe kavuşturmak sözünü verdim. Partimiz için olduğu kadar, demokrasi ve hukuk devleti anlayışımız nedeniyle de çok büyük bir önem taşıyan tüzük değişikliklerini 26 Şubat pazar ve 27 Şubat pazartesi günleri toplanan 16’ncı , 17.nci Olağanüstü Kurultaylarımızda gerçekleştirdik. Böylece, katkınız, özveriniz ve güveninizle size verdiğim demokratik tüzük sözünü tutmuş, ülkemize demokrasiyi getiren CHP’yi de, demokratik bir tüzüğe kavuşturmuş olduk. Sıra hiç, ama hiç kimseyi ötekileştirmeden el ele, omuz omuza vererek, çok ama, daha çok çalışarak partimizi iktidara taşıma mücadelesine geldi. Tüzüğümüzü değiştirme mücadelemizde olduğu gibi, CHP’yi iktidara taşıma mücadelemizde de tek güvencem örgütümdür, sizlersiniz, partililerimizdir, taraftarlarımızdır ve halkımızdır. Tarihi görevlerle karşı karşıya kaldığı zaman engel tanımayan halkımızla CHP’lilerin etle tırnak gibi kenetlenerek Türkiye’yi AKP’nin karanlığından kurtaracağına içtenlikle inanıyor, her iki kurultayımızda da verdiğiniz destekve özverili çalışmalarınız için teşekkür ediyor, sizlere sevgiler, saygılar sunuyorum." (NSK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com