Kılıçdaroğlu'nun Bu Konuşmasını Haber Türk Yayınlamaz

Kılıçdaroğlu'nun Bu Konuşmasını Haber Türk Yayınlamaz
Başbakan Erdoğan, Yalçın Akdoğan, Hüseyin Çelik, Enerji Bakanın da aralarında bulunuğu bu kişiler Haber Türk'e Fatih Saraç vasıtasıyla yayınlarına müdahale ettiği tapelerde sızmıştı.Haber Türk'e bir kötü haber de Kılıçdaroğlu'ndan geldi.

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun yarın yapacağı grup konuşması öncesinde, yolsuzluklarla ilgili olan ses kayıtlarını dinletmek için TBMM grup toplantı salonunda ses düzeneği kuruldu.

CHP Genel Başkanı geçen hafta yaptığı grup toplantısında, “Tabii, Binali topluyor bunları. Nerede topluyor? Ahlatlıbel’de topluyor, PTT’nin sosyal tesislerinde, kendisine bağlı zaten. Salmayı yapıyor ‘Herkes bunu ödeyecek’ diyor. ‘8 iş adamından iki ay içinde 630 milyon dolar para vereceksiniz’ diyor. Bunlardan birisi 30 milyon dolar ödüyor ve öbürü telefonla konuşurken söylüyor” demişti.

CHP lideri, “Önümüzdeki grup toplantısında bu konuşmaların ses kayıtlarını sizlere dinleteceğim. Bu sefer yetiştiremedik, dinleteceğim sizlere” diye de eklemişti.

CHP'nin yarın yapacağı grup toplantısı öncesinde salonda ses düzeneği kuruldu. Yolsuzluklarla ilgili olan ses kayıtlarının bu grup toplantısında katılımcılara dinletilmesi bekleniyor.(mce)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com