Kılıçdaroğlu'nun En Çok Hangi Yönünü Beğeniyor?

Kılıçdaroğlu'nun En Çok Hangi Yönünü Beğeniyor?
Gazetecilerin sorularını cevaplayan Erdoğan, CHP'nin şimdiki ve eski genel başkanları hakkında 'Hangisi' sorusuna bakın nasıl cevap verdi?

Başbakan Erdoğan, kanal 7'de yayınlanan ''Başkent Kulisi özel'' programında Mehmet Acet, Fehmi Koru, Erhan Çelik ve Hülya Seloni'nin sorularını yanıtladı.

Erhan Çelik'in, ''Sık sık eleştiriyorsunuz peki Kılıçdaroğlu'nun beğendiğiniz, 'şu yönden çok takdir ediyorum' dediğiniz bir şeyi yok mu'' sorusuna Erdoğan, ''Kılıçdaroğlu, yalanını çok başarılı söylüyor. rahat rahat, hiç yüzü kızarmadan, korkunç yalanlar söylüyor. siyasetin en büyük kaybı bu'' derken, ''Baykal gitti Kılıçdaroğlu geldi hangisi daha dişli rakip size göre'' sorusuna da ''Baykal tabi ki yani Kılıçdaroğlu ile mukayese kabul etmez. siyaseten, bizim Allah'a hamd olsun çok iyi bir muhalefetimiz var. O yönden durumumuz iyi'' şeklinde konuştu.

Kılıçdaroğlu ve bahçeli'nin mitinglerdeki performansını nasıl değerlendirdiğinin sorulması üzerine Erdoğan, ''Bunu halkıma soracaksınız. Onun en güzel cevabını halkım verecek. Onun anketi 12 Haziran'' dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com