Kılıçdaroğlu'nun Fotoğrafına 15 Bin TL!

Kılıçdaroğlu'nun Fotoğrafına 15 Bin TL!
CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun fotoğrafı ve karikatürü açık artırma ile satıldı...

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Antalya İl Başkanlığının düzenlediği yemekte açık artırmayla satışa çıkarılan imzalı fotoğrafı, 15 bin TL'ye alıcı buldu.

GECE GÜNDÜZ ÇALIŞIYORUZ
CHP Antalya İl Başkanlığı, Lara Resort Otel'de birlik ve dayanışma yemeği düzenledi. Yemeğe, CHP Antalya İl Başkanı Özer Ülken, CHP Antalya milletvekilleri Hüsnü Çöllü, Tayfun Süner, Osman Kaptan, Atila Emek, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın, Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Muratpaşa Belediye Başkanı Süleyman Evcilmen, CHP'li ilçe ve belde belediye başkanları, il ve ilçe yöneticileri ile çok sayıda CHP'li katıldı.

CHP Parti Meclisi Üyesi ve Antalya Milletvekili Osman Kaptan, AK Parti hükümetinin gündeminin halkın gündeminden farklı olduğunu savundu, CHP olarak AK Parti'yi iktidardan indirmek için gece gündüz çalıştıklarını kaydetti.

CHP Antalya İl Başkanı Özer Ülken de partililere hitaben yaptığı konuşmada, CHP örgütünün birlik ve bütünlük içerisinde hareket ettiğini söyledi.

KILIÇDAROĞLU'NUN FOTOĞRAFI VE KARİKATÜRÜ AÇIK ARTIRMA İLE SATILDI
Konuşmaların ardından CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun imzalı portre fotoğrafı açık artırmaya çıkarıldı. Kılıçdaroğlu'nun üzerinde 'Antalya'ya sevgilerle. 28.01.2011' yazılı ve imzalı portre fotoğrafı, Akdeniz Belediyeler Birliği Başkanı ve Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek tarafından 15 binTL'ye satın alındı. İl Başkanı Özer Ülken, fotoğrafı Böcek'e verirken, ''Genel Başkanımızın değeri paha biçilemez'' dedi.

Açık artırmada ayrıca üzerinde Kemal Kılıçdaoğlu ile Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın birlikte yer aldığı çerçeveli karikatür de satışa sunuldu. Karikatürü, CHP Alanya İlçe Başkanı Şevki Türktaş, 7 bin 500 TL'ye satın aldı.

Portre ve karikatürün satışından elde edilen para, gençlik kollarının seçim harcamalarında kullanılacak.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com