Kılıçdaroğlu'nun Helikopteri Düşme Tehlikesi Atlattı!

Kılıçdaroğlu'nun Helikopteri Düşme Tehlikesi Atlattı!
Bursa'ya gelen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, kiralık helikopterden inerken ayağı takılınca bakın nasıl düşme tehlikesi atlattı..

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Genel Başkan Yardımcıları Gürsel Tekin, Umut Oran ve bazı parti yöneticileriyle birlikte helikopterle Bursa'ya geldi. Kılıçdaroğlu ve beraberindekileri taşıyan helikopter, saat 16.55'te Bursa'nın merkez Nilüfer İlçesi'nde bulunan Uludağ Üniversitesi Görükle Kampusu'na indi. Kılıçdaroğlu helikopterden inerken, ayağının takılması sonucu düşme tehlikesi geçirdi. Kimsenin yardımı olmadan toparlanan CHP Genel Başkanı, daha sonra parti otobüsüne binerek açılışını yapacağı Görükle'deki CHP Gençlik merkezine hareket etti.

Burada Nilüfer Gençlik Evi'nin açılışını yapan Kılıçdaroğlu, burada parti otobüsünden halka seslendi. Yaklaşık bin kişiye hitap eden Kılıçdaroğlu “Bursa, İzmir gibi övündüğümüz aydınlık kent olana kadar gelmeye devam edeceğim” dedi.

Gençliğin önemine değinen Kılıçdaroğlu, “Gençlerimiz örgütleniyor. Birlikte bir şeyler yapmanın gayreti içindeler. Gençler ekonomiye, üretime sahip çıkacak bireylerdir. Onları desteklemeli refahı belli ellerde bırakmamalıyız” diye konuştu.

Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği Kılıçdaroğlu, açılıştan sonra Bursa Ticaret ve Sanayi Odası'nı ziyaret ederek Meclis Toplantısı'na katılacak. Perşembe gününe kadar Bursa'da kalacak olan Kılıçdaroğlu, 5 Aralık'ta seçim yapılacak Mustafakemalpaşa'nın Ovaazatlı Beldesi'ne gidecek.
 

1.20101130213754.jpg

 

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com