Kılıçdaroğlu’nun kazasıyla ilgili şok iddia!

Kılıçdaroğlu’nun kazasıyla ilgili şok iddia!
Olay yerinde olan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Basın Danışmanı Veli Özdemir, CHP lideri Kılıçdaroğlu’nun Afyonkarahisar’da geçirdiği kaza ile ilgili olarak, “Bu kaza Susurluk gibi şüpheli bir kaza. Sanki yol bilinçli olarak kesiliyor. Bu kaza,

CHP lideri Kılıçdaroğlu ile CHP Genel Başkan Yardımcıları, Adnan Keskin ve Yakup Akkaya’nın bulunduğu aracın kaza geçirmesinin üzerine CHP’li Özdemir açıklamalarda bulundu.
 
Ölen veya yaralananın olmadığı kaza ile ilgili bilgi veren Özdemir şu ifadeleri kullandı:
 
“Genel Başkan Sayın Kılıçdaroğlu Burdur’da sanayici ve iş adamları ile yaptığı toplantının ardından saat 15.00’te bir randevusuna yetişmek üzere makam aracı ile Ankara’ya hareket etti. Genel Başkan’ın gideceği güzergah daha önceden planlı ve programlı olduğu için biliniyordu. Afyonkarahisar’ın İscehisar İlçesi yakınlarında tali yoldan iki araç önüne çıkıyor. Bu arada yolda şap makinesi duruyor. Genel Başkanımızın makam aracının şoförü olan Cahit Yetişir’in korna ve siren çalması, selektör ile uyarmasına rağmen yola çıkan iki araç pozisyonunu bozmuyor. Hatta makam aracına bakıyorlar. Makam aracı 20 metrelik bir frenden sonra araçlardan birinin arkasına çarparak yolun karşısına geçmeyi başarıyor. Ancak bu sırada şap makinesi makam aracının üzerine doğru hareket ediyor. Yola çıkan iki aracın şoförleri kaçıyor. Genel Başkanımızın yakın korumaları kaza duruma hakim oluyorlar. Kaçan araç sürücülerini silahla uyararak 1’i yakalıyorlar. Kaçan sürücülerden 2’si de ehliyetsiz. Birinin hakkında da emniyetten alınan bilgiye göre, arama var. Ayrıca, kaçan kişilerden birinin yerine başka bir şahısın gösterilmeye çalışıldığını öğrendik.”
 
“ÜSTÜ ÖRTÜLECEK BİR KAZA DEĞİLDİR”
 
Sorulan bir soru üzerine Özdemir, “Bu kaza Susurluk gibi şüpheli bir kaza. Sanki yol bilinçli olarak kesiliyor. Yine şap aracının arada olması rastlantı değil. Bu kaza, normal, sıradan, üstü örtülecek bir kaza değildir” değerlendirmesinde bulundu. (CTK)
 
Anka

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com