'Kılıçdaroğlu'nun konvayındaki tüm araçları 10 TL'ye yıkadı'

'Kılıçdaroğlu'nun konvayındaki tüm araçları 10 TL'ye yıkadı'
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Bursa’daki programının ardından Ankara’ya giderken, Bilecik’in Bozüyük ilçesindeki bir dinlenme tesisinde yemek molası verdi.

Sarar Dinlenme Tesisleri’nde mola veren Kılıçdaroğlu’nu Bilecik İl Başkanı Ali Çağtay Karaahmet ve beraberindekiler karşıladı.

Yemek esnasında Kılıçdaroğlu’na çevredeki vatandaşlar büyük ilgi gösterirken, CHP Lideri de hatıra fotoğrafı isteyen vatandaşları kırmayarak tek tek fotoğraf çekindi.

Ayrıca Kılıçdaroğlu dinlenme tesisindeki çocuklara ayrı bir alaka gösterirken, Bursa’dan ayrılmasına rağmen Bursaspor’un rozetini yakasında çıkarmadığı da dikkat çekti.

Öte yandan Kılıçdaroğlu’nun yemek yediği esnada dinlenme tesisinin oto yıkamacısı konvoydaki tüm araçları 10 TL’ye yıkadı. İsmi öğrenilemeyen yıkamacı, CHP Lideri’nin korumaları tarafından kendisine 10 liralık bahşiş verildiğini belirterek, “Otomobilleri yıkamamın ardından bana 10 TL’lik bahşiş verdiler. Allah bereket versin. İlk defa bir devlet büyüğünün aracını yıkıyorum, bu nedenle de ayrı bir özen gösteriyorum” dedi.

Yemeğin ardından basın mensuplarına açıklama yapmayan Kılıçdaroğlu, karayoluyla Ankara’ya doğru hareket etti. (VİK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com