Kılıçdaroğlu,"Savcı Bozuntusu" Dedi, O Savcının Görev Yeri Değişti!

Kılıçdaroğlu,"Savcı Bozuntusu" Dedi, O Savcının Görev Yeri Değişti!
CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, kendisini ifadeye çağrın savcıya, çok ağır sözlerle yüklendi. "Bu savcıya diplomayı kim verdi!" diye sordu, o savcıya, "savcı bozuntusu" diye seslendi...

"BU SAVCIYA DİPLOMAYI KİM VERDİ ?"

"Bir tetikçi savcı vardı beni çağırmış. Aslında hiç üzülmedim de gülüp geçtim. Benim merak ettiğim bu savcıya diplomayı kim verdi. Cumhuriyet savcısına saygı duyarım ama Bilal’in savcısı olursa saygı duymam.

"BENİ BİR HIRSIZ ŞİKAYET ETMİŞ"

Araştırdık kim şikayet etmiş diye bir hırsız şikayet etmiş. Deniz Feneri’ni hatırlıyorsunuz. Sonunda o savcıları çıkardılar. Burada da beni çıkaracağını sanıyor.

SAVCI BOZUNTUSU...

Benim ifademi alacakmış bu savcı bozuntusu. Kim oluyorsun sen. Bir cumhuriyet savcıları var bir de Erdoğan savcıları var. Bir namuslu savcılar var bir de namussuzluğunu yazıp çizenler var. Ben o namussuzların hepsinden daha cesurum. Öyle bilsinler.

HER CHP'Lİ, KUVA-Yİ MİLLİYECİ

Hepsini hesabını soracağız! Bilsinler ki her CHP'li bir Kuva-yi Milliyecidir, ödünsüz bir kahramandır, inandığı yoldan geri dönmez!

SAVCIYA SESLENDİ

O savcıya sesleniyorum. Sen yetmezsen  Bilal'i de yanına  al... Yetmezse amcasını al, dayısını al, yetmez ise babasını da al, öyle gel karşıma... ”

O SAVCININ GÖREV YERİ DEĞİŞTİ

Bu arada, Kılıçdaroğlu'nu ifadeye çağıran savcının görev yeri değişti. Savcı Mehmet Demir, soruşturma bitene kadar Edirne'de görev yapacak.

(BEE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com