Kim Kardashian kimseyi inandıramadı

Kim Kardashian kimseyi inandıramadı
ABD’de yer aldığı bir reality şov ile ünlenen ve her yaptığı olay olan Kim Kardashian 68 kilo olduğunu kimseye inandıramadı.
Dünya magazin basınında şu sıralar Kanye West ile olan ilişkisi ve hamileliğiyle gündemden düşmeyen Kim Kardashian, şimdi de basında yer alan 90 kiloya çıktığına dair olan iddiaları yalanladı.
 
Sevgilisi Kanye West'ten altı aylık hamile olan ABD'li reality şov yıldızı Kim Kardashian, 68 kilo olduğunu ve hamileliğinin başından beri 10.5 kilo aldığını iddia etti.

 
Geçtiğimiz hafta birçok magazin sitelerinin kendi kilosunu abartarak  hatta 90 kilo ağırlığında olduğunu yazdıklarını belirten Kardashian, "Kilomun üzerine 30 kilo ekleyip haber yapmayı bir şey sanıyorlar. Yemek yemeği her zaman sevmişimdir. Hamilelik döneminde aşırı kontrollü davranıyorum beslenme konusunda. Ayrıca kilo almış olsam bile kimi ne kadar ilgilendirir ki? Beni kilolarımla haber yapmalarından artık çok sıkıldım" şeklinde konuşmuştu.
 
Yaşananların ardından yabancı magazin sitesi işin peşini bırakmadı ve Kardashian'ın ağzından "Yemeden duramıyorum" başlığıyla bir haber yaptı.
 
İlk kez anne olacak Kim Kardashian geçtiğimiz günlerde magazincilerin aldığı kilolarla artık uğraşmalarını istemediğini ifade etmiş ve hamileliğine saygı duyulması gerektiğini söylemişti.(SNK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com