Kim Kardashian'a Ölüm Tehdidi!

Kim Kardashian'a Ölüm Tehdidi!
Benim erkeğimi çaldın bedelini ödeyeceksin..

16 yaşındaki Justin Bieber'in yıldızı, 2007 senesinde Youtube'ta annesi tarafından yayınlanan Ne-Yo'nun "So Sick" şarkısını kendi cover'ıyla söylediği videosuyla bir anda parladı. Albümü "My World", listelerde en üst sıraya çıktı.

"Saturday Night Live" ve "American Idol" şovlarının yanı sıra People dergisinde de “dünyanın en büyük pop yıldızı” unvanı Justin için kullanıldı. Hayranları internet üzerindeki sosyal ağlarda, bağlılıklarından ödün vermedikleri bu yeni ilahlarını zirvede tutmayı başardılar.

BENİM ERKEĞİMİ ÇALDIN BEDELİNİ ÖDEYECEKSİN

İşte bu genç yıldız, Beyaz Saray'daki bir davette 29 yaşındaki Kim Kardashian'la tanıştığında ve bu tanışıklığı Tweeter'da flörtöz bir yakınlaşma olarak sürdürdüğünde, medya için atılacak başlık hazırdı. İkilinin fotoğrafları yayınladığında, 10 yaşındaki kızların ölüm tehditleri de gündemdeki yerini almıştı. Kim'e gönderilen mesajlarda “Benim erkeğimi çaldın. Bedelini ödeyeceksin!” en çok gönderilen göz korkutma amaçlı cümle oldu.

KiM ÇOK SEKSİ BİR ARKADAŞ

Bieber, hayranlarının kendisini öldürmek istediklerini Justin'e anlatana Kim, kararı ona bıraktığını söylüyor. Bunun üzerine Justin'in tweeter sayfasında, “Kızlar, sakin olun”, “Kim Kardashian sadece bir arkadaş. Çok seksi bir arkadaş ama arkadaş. Onu tehdit etmeye gerek yok!” mesajlarını yayınladı.

İkili geçtiğimiz günlerde ise Elle dergisi için Bahamalar'da bir araya geldi ve ortaya birbirinden renkli fotoğraflar çıktı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com