Kimsenin Peşinden Koşacak Halim Yok!

Kimsenin Peşinden Koşacak Halim Yok!
Adnan Polat özellikle Haldun Üstünel'in istifasıyl yaşananlardan sıkıldığını belirtirken, 'Kimsenin peşinden koşacak halim yok' dedi...

Galatasaray'da gündem yoğun. Stat, transfer, şirketlerin birleşmesi... Ancak Adnan Polat'ın canını en çok sıkan konu, Haldun Üstünel'in Futbol A.Ş.'deki görevinden istifa etmesi oldu.

Polat, bu konunun sürekli gündeme getirilmesinden ve kendisi üzerinden spekülasyon yapılmasından oldukça rahatsız. Geçtiğimiz gün bir gazetede Başkan Adnan Polat'ın Haldun Üstünel'i kast ederek, "Onu ben yıldız yaptım. Delikanlılık Futbol A.Ş.'den istifa etmekle olmaz. Yönetimden de istifa etsin" dediği iddia edilmişti.

Polat'ın bu konuyla ilgili açıklaması sert oldu, "Dürüst ailesinin düğününde, şimdi hatırlayamadığım bir kişi böyle bir şey söyledi. Ancak bunu bana mal ettiler. Ben böyle bir şey diyecek adam mıyım? Bunları yazanların gazetecilik terbiyesinden haberleri yok mu? Saçma sapan şeyler yazıyorlar. Boşuna uğraşmasınlar, bizi karıştıramayacaklar".

Üstünel'e sitem
Adnan Polat, Haldun Üstünel'e de sitem etti. İstifa ettikten sonra tatile çıkan genç yöneticiyle tek kelime konuşmadığını belirten Polat, "Galatasaray'da konuşulması, üzerinde çalışılması gereken çok konu var. Ancak biz bir aydır Haldun Üstünel meselesiyle uğraşıyoruz. Kusura bakmasınlar ama kimsenin peşinden koşacak halim yok. İlgilenmem gereken daha önemli şeyler var" dedi.

"Sezgin'e güvenim tam"
Başkan, futbolun yeni patronu Adnan Sezgin'e ise övgüler yağdırdı. Sezgin'in yoğun bir şekilde çalıştığını, bir yandan takımla, bir yandan da transferlerle ilgilendiğini belirten Polat, "Adnan Sezgin'e güvenim tam. Takımla ilgili gelişmeleri sürekli bana aktarıyor. Her şey yolunda" dedi.

Bir ayda 20 milyon Euro
Oyuncu satarak bir ayda kulübe 20 milyon Euro kazandırdığını belirten Polat, "Ayrıca ülkenin en iyi gençlerini takıma topladık. 5 tane taş gibi yerli oyuncu aldık. Kimse bunları görmüyor" siteminde bulundu.

Dört yabancı daha alacaklarını söyleyen Başkan, "Bunların ikisinin kampa yetişmesi muhtemel. Artık takım oyununa bağlı oyuncuları kadromuza katacağız. Cana da bunun örneği. Taraftarlar merak etmesin. İhtiyacımız olan isimleri alacağız" diyerek transfer konusuna açıklık getirdi. Polat son olarak, salı günü Hollanda kampına katılacağını söyledi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com