Kinay: Kaybettiğimiz yerlerde tekrar güven kazanacağız

Kinay: Kaybettiğimiz yerlerde tekrar güven kazanacağız
Seçim kaybedildiği ilçe ve beldelerde halkın gönülerini kısa sürede kazanacaklarını ifade eden Milletvekili Kinay, "Biz Hisarcık'ta, Altıntaş'ta, Şaphane'de, Simav ve Tavşanlı'da yerel hizmetlerimize devam etmek veya başlatmak isterdik. Ancak, bu kez

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Plan ve Bütçe Komisyonu Sözcüsü ve AK Parti Kütahya Milletvekili Hasan Fehmi Kinay, 29 Mart Yerel Seçimleri'ni değerlendirdi.
Seçim kaybedildiği ilçe ve beldelerde halkın gönülerini kısa sürede kazanacaklarını ifade eden Milletvekili Kinay, 'Biz Hisarcık'ta, Altıntaş'ta, Şaphane'de, Simav ve Tavşanlı'da yerel hizmetlerimize devam etmek veya başlatmak isterdik. Ancak, bu kez olmadı. Bu yarın olmayacak anlamına gelmez. Yarın belki daha fazla oyla bu belediyelerimize de sahip olabiliriz. Seçmen son sözü söyledi, 'AK Parti'yle yola devam' dedi. Hizmete devam etmek için bizim heyecanımıza heyecan kattı. Eksik ve kusur varsa bizimdir. Bunları gidermek ve gönülleri kazanmak için çalışmaya devam edeceğiz' şeklinde konuştu.
Pazar günü gerçekleştirilen seçimlerde halkın AK Parti'ye olan güvenini bir kez daha ortaya koyduğunu belirten Kinay, 'Bilindiği gibi, 2002, 2004, 2007 ve 2009 yıllarında seçimler yapıldı. Neredeyse her iki yılda bir sandığa gidiyoruz. Kütahya AK Parti'den ve kadrolarından memnun olmalı ki desteğini sürdürüyor. Bu bizler için kıvanç vesilesi. Ama daha çok sorumluluk taşıdığımızın farkındayız. Özellikle, bu başarıda katkıları olan Kütahya il ve ilçe teşkilatlarımıza, gençlik ve kadın kollarımıza şükranlarımı arz ediyorum. Kütahya İl Belediye Başkanı'mızı ve seçimlerde başarılı olan diğer ilçe belediye başkanlarımızı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum.
Kaybettiğimiz Belediye ve İl Genel Meclis üyelikleri için büyük bir üzüntü içindeyim. Neden kaybettiğimizi çok iyi araştıracak ve almamız gereken önlemleri en kısa sürede almaya çalışacağız. Biz diğer partilerin geçmişte yaptıkları hataları asla yapmayacağız. Seçmen bu defa bize oy vermemiş olabilir. Onlara kesintisiz hizmet götürmeye devam edeceğiz. Yerel yönetimlerde Ak Parti farkını daha belirgin bir şekilde göstermek için çalışmalarımız sürecek.Merkezi hükümetten ilimiz belediyelerinin almak istedikleri destek muhalefet partili olmalarına bakılmaksızın devam edecektir. Aksi düşünülemez' dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com