'Kırmızı Şeytanlar'dan Galatasaray itirafı!

'Kırmızı Şeytanlar'dan Galatasaray itirafı!
Manchester United oyuncuları maç sonrası Arena'daki atmosfer karşısında şaşkınlığını gizleyemedi, Darren Fletcher'in sözleri ise her şeyin özetiydi.

İngiliz kulübünün oyuncuları, Sarı- Kırmızılı taraftarları öve öve bitiremedi, Arena Cehennemi’nde yaşadıkları şaşkınlığı açık bir yüreklilikle dile getirdi. Fletcher Arena’daki atmosferi "Arkadaşlarıma göre daha tecrübeliyim, ama böyle bir gürültü hiç duymadım" sözleriyle anlattı.

Anders Lindegaard: Müthiş bir taraftar ve yarattıkları baskı vardı. Bir an için ayaklarım titreyecek gibi hissettim. Böyle bir atmosfer daha önce yaşamadım.

Danny Welbeck: Unutamayacağım bir atmosfer yaşadım. İlk yarıda iyi oynadığımızı düşünüyorum, ama ikinci yarıda kötüydük. Galatasaray’ı tebrik etmekten başka bir çaremiz yok.

Darren Fletcher: Ben takımdaki diğer arkadaşlarıma göre daha tecrübeliyim, ama hayatımda böyle bir gürültü hiç duymamıştım. Taraftarın gürültüsünden oyuna adapte olmakta zorlandım. Gerçekten inanılmazdı.

Rafael Da Silva: Galatasaray galibiyeti hak eden taraftı. Atmosfer çok etkileyiciydi. Taraftar muhteşemdi. Kazanmak için gelmiştik ama olmadı. (BRK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com