KİTAP SAHTE ÇIKTI!

KİTAP SAHTE ÇIKTI!
İnternette yayınlanan İmamın Ordusu kitabının sahte olduğu ortaya çıktı. İşte polis raporlarıyla örtüşdüğü iddia edilen gerçek İmamın Ordusu kitabı...

Dün, İmamın Ordusu kitabı ODATV tarafından link adresi verilerek twitter'da yayılmıştı. Ancak daha sonra bu nüshanın ŞIK'ın bilgisayarından çıkan orijinal nüsha olmadığı, üzerinde oynandığı ve 49 sayfalık inceleme raporu ile uyuşmadığı şayiası internette yayıldı.

imaminordusu.blog.com isimli bir internet sitesi dün yaptığı açıklamasında, “31 Mart 2011 Günü, değişik download sitelerinde yayınlanan ve Odatv tarafından Twitter üzerinden yayılması sağlanan “İmamın Ordusu” kitabının Ahmet Şık'ın bilgisayarından çıkan orijinal nüsha olmadığı ve üzerinde oynanılarak yayına hazır hale getirildiği görüldüğünden, kamuoyunun doğru bilgilendirilmesi adına orijinal nüshayı yayınlıyoruz” dedi.

ODATV'nin yayınladığı kitabın ardından, imamınordusu.blog.com isimli internet sitesinin orijinal halini yayınladığını iddia ettiği kitabın birbirinden farklı olması kafaları karıştırdı.

Şimdi hangi kitabın gerçek olduğunu, 49 sayfalık inceleme raporunun bu kitap nüshalarından hangi metinle uyuştuğu çözecek.

TIKLA - İNDİR

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com