KITIR LAHMACUN AÇILDI

KITIR LAHMACUN AÇILDI
İlimiz ekonomisinde yeni bir işletme daha faaliyet göstermeye başladı. Geçtiğimiz gün Atatürk Bulvarı'nda faaliyete başlayan Kıtır Lahmacun davetlilerin katılımıyla açılışı gerçekleştirildi. Düzenlenen açılışa davetlilerin yanı sıra esnaflar, öğrenciler

İlimiz ekonomisinde yeni bir işletme daha faaliyet göstermeye başladı. Geçtiğimiz gün Atatürk Bulvarı'nda faaliyete başlayan Kıtır Lahmacun davetlilerin katılımıyla açılışı gerçekleştirildi. Düzenlenen açılışa davetlilerin yanı sıra esnaflar, öğrenciler ve Kütahyalılar katıldı.

Görkem Güzen ve Halil Atar'ın girişimleriyle kurdukları Kıtır Lahmacun zengin kebap, pide, çorba ve tatlı çeşitleriyle Kütahyalılar'ın damak tadına hitap ediyor. Kıtır Lahmacun ortaklarından Görkem Güzen gazetemize açıklamada bulunarak Kütahyalılar'ın damak tadına talip olduklarını söyledi. Güzen sözlerini şöyle sürdürdü: “Kıtır Lahmacun'u açmamızın amacı öncelikli olarak kaliteli malzemeler ile hizmet kalitesini hemşehrilerimize sunmaktır. Adana, Urfa kebap çeşitlerimizin yanında tavuk şiş, et şiş, patlıcanlı, domatesli, beyti, karışık ve special kebap çeşitlerimiz, tüm pide çeşitlerimiz özellikle lahmacun ve peymacun çeşitlerimizle, sadece Kıtır Lahmacun müşterilerine özel olarak yapılan Cennet Tatlımızla tüm Kütahyalılar'ın hizmetindeyiz. Bunun yanında eşsiz lezzetiyle içli köfte, çiğ köfte ve çorba çeşitlerimizle faaliyetimize devam edecegiz. Müşterilerimiz lezzetli Kıtır Lahmacun ürünlerini telefon ile de sipariş verebilirler. Sipariş Hattımız 226 22 33. Gece saat 02:00'a kadar açık bulunduracağımız Kıtır Lahmacun'a, damak tadına önem veren tüm hemşehrilerimizi bekliyoruz.”dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com