Kıvanç düğün hazırlığı içinde!

Kıvanç düğün hazırlığı içinde!
Başarılı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, bu aralar düğün hazırlıkları ile ilgilenmekten başka hiçbir şeye fırsat bulamıyor.

Best Model of Turkey yarışmasındaki birinciliği ile kendisinden söz ettiren ve Aşk-ı Memnu dizisindeki oyunculuğu ile yıldızını tam anlamıyla parlatan Kıvanç Tatlıtuğ, bugünlerde düğün heyecanı yaşıyor. Cast ajansı sahibi abisi Cem Tatlıtuğ'un düğün organizasyonu ile birebir ilgilenen Kıvanç Tatlıtuğ son günlerde bir hayli yoğun. Üstelik düğün için de çok heyecanlı. Neredeyse kendi düğünü gibi heyecanlı olan Kıvanç Tatlıtuğ, abisinin 25 Nisan'da gerçekleşecek düğünü için hazırlıklarla birebir ilgileniyor.


Kıvanç Tatlıtuğ'un abisi Cem Tatlıtuğ, 25 Nisan'da sevgilisi Burcu Özsoy ile dünya evine girecek. Abisinin düğününün kusursuz olması için elinden geleni yapan ve bütün hazırlıklarla birebir olarak ilgilenen Kıvanç Tatlıtuğ bugünler fazlasıyla heyecanlı gözüküyor. Kıvanç Tatlıtuğ kusursuz bir düğün organizasyonu gerçekleştirmek istiyor. Bu amaçla hazırlıkları yakından takip eden ünlü oyuncu, 25 Nisan'da davetlilere ve evlenen çifte harika bir akşam yaşatacak. Cem Tatlıtuğ ve Burcu Özsoy çiftinin nikâhı Beşiktaş Evlendirme Dairesi'nde gerçekleşecek. Nikâhta şahitlerden birinin, Tatlıtuğ kardeşlere yakınlığı ile bilinen, Ay Yapım'ın sahibi Kerem Çatay olacağı biliniyor. Sadece Kıvanç Tatlıtuğ'u değil, Kerem Çatay'ı da şimdiden heyecan basmış gözüküyor.

Beşiktaş Evlendirme Dairesi'ndeki nikâhın ardından, davetlileri büyük bir eğlence bekliyor. Düğüne gelen konuklar ve aileleri ile beraber bir teknede Boğaz turu yapacak olan çift, sabaha kadar eğlenecek. Geceden sabaha kadar Boğaz'da tekne ile gezinirken hem eğlenip hem de harika bir gece geçirecek olan davetliler arasında Kıvanç Tatlıtuğ'un da birçok arkadaşı yer alacak. Ünlü oyuncunun televizyon dünyasından tanıdığımız birçok arkadaşını arayarak düğüne davet ettiği iddia ediliyor. 25 Nisan'da gerçekleşecek olan düğün şimdiden sabırsızlıkla beklenmeye başladı. (AAK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com