Kıvanç, “Sarı Selim” Olabilir

Kıvanç, “Sarı Selim” Olabilir
Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ’un, ekranların sevilen dizisi Muhteşem Yüzyıl’a Sarı Selim rolü ile giriş yapması isteniyor.

 Sosyal medyada son günlerde en çok konuşulan konulardan biri Sultan Süleyman'ın varisi Sarı Selim rolüne kimin hayat vereceği oluyor. Bu rol için uygun görülen adaylar içerisinde en favori isim Kıvanç Tatlıtuğ oldu. Aşk-ı Memnu dizisinden sonra tam anlamıyla yıldızını parlatmayı başaran Kıvanç Tatlıtuğ, Kuzey Güney dizisi ile de kendisinden sıklıkla söz ettirmeye başladı. Başarılı oyuncunun yer aldığı projeler oldukça fazla ilgi görüyor. Son olarak rol aldığı sinema filmi Kelebeğin Rüyası da çok fazla ilgi gördü.


Başarılı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, Mavi reklamları için kamera karşısına geçti. Bu Mavi için çektiği 3'üncü reklam olan Tatlıtuğ, artık marka ile özdeşleşir hale geldi. Ünlü oyuncuyu sıklıkla farklı projeler içerisinde görüyor olmak sevenlerini çok memnun ediyor. Kıvanç Tatlıtuğ'un Muhteşem Yüzyıl'a giriş yapması da bu nedenle çok isteniyor. Onu ekranlarda görmekten büyük keyif alan hayranları, sevdikleri dizilerin en başında gelen Muhteşem Yüzyıl'da da ünlü oyuncuyu görmek istiyor. Sarı Selim rolüne en çok yakıştırılan isim olan Kıvanç Tatlıtuğ, sevenlerinin bu beklentisini yerine getiremeyeceğe benziyor.


Reklam filminin çekimleri sonrasında basın toplantısına katılan Kıvanç Tatlıtuğ, kendisine yöneltilen soruları cevaplandırdı. Kuzey Güney dizisinin 10 bölüm sonrasında final yapması üzerine, dizilerden çok sinema filmlerine öncelik vermeye başlayacağını dile getiren başarılı oyuncu, "Çekimler bittikten sonra tatile çıkacağız. Geçen yaz 'Kelebeğin Rüyası'nı çektik. Bu yaz uzun bir tatil yapacağım çünkü bayağı yoruldum. Dizi bittikten sonra 1 - 2 ay tatil yapma fırsatım olacak çünkü önümüzdeki sezon proje almamayı düşünüyorum. Sadece sinema filmi yapmayı düşünüyorum. Onun dışında eğitim için birkaç yurtdışı gezim olacak", dedi. Bu sözleri ile Muhteşem Yüzyıl içerisinde yer almayacağını bildirmiş oldu. (AAK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com