Kıvanç Tatlıtuğ’un kardeşinden ağır sözler

Kıvanç Tatlıtuğ’un kardeşinden ağır sözler
Sosyal medyada çıkan “öldü” iddiaları nedeniyle canı sıkılan Kıvanç Tatlıtuğ şimdi de kardeşi yüzünden zor duruma düştü. İşte Tatlıtuğ’un kardeşinin sözleri…

Öldü iddialarına ölüm haberlerinin çıktığı sosyal medyadan cevap veren Kıvanç Tatlıtuğ kendi kişisel sayfasından sitemvari bir mesaj yayınlayarak 'yine öldürmüşler beni' diyen Tatlıtuğ, iddiaların asılsız olduğunu hayranlarına duyurdu.

 
Kıvanç Tatlıtuğ mesajında hem öldü iddialarını ortaya atanlara hem de sosyal medyanın sorumsuzluğuna ateş püskürdü.
 
Geçtiğimiz yıl öldü iddiasıyla Arap dünyasını karıştıran Kıvanç Tatlıtuğ sosyal medya tarafından yine öldürüldü!
 
Sosyal paylaşım sitelerindeki iddiaya göre ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ'un bir trafik kazasında hayatını kaybettiği  ileri sürüldü. İddia sosyal medyayı bir anda karıştırdı. Yapılan araştırmalar haberin asparagas olduğunu ortaya çıkardı.
 
Şimdi de kardeşi kızgın!
 
Kıvanç Tatlıtuğ'un öldüğü iddiaları üzerine Bugün Gazetesi’nden magazin muhabiri Okan Işık,  Tatlıtuğ’un kardeşi Cem Tatlıtuğ'a ulaştı. Kardeş Tatlıtuğ da tıpkı abisi gibi bu haberlerin yalan olduğunu belirterek: “Yok öyle bir şey evinde sapasağlam oturuyor. Geri zekalılar böyle bir şey ortaya atıp duruyor.” dedi.  Bu sözlerin Tatlıtuğ’un ölümüne üzülerek haberi yayan insanlarca hoş karşılanmadığı da kulislerde dolaşan dedikodular arasında. (SAK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com