Kıvanç'ın zıt ikizi kim?

Kıvanç'ın zıt ikizi kim?
Akbank'ın yeni reklam filmlerinde oynayan Kıvanç Tatlıtuğ, İlker Ayrık ile ikiz kardeşleri canlandıracak.

Reklam kampanyasında "Ali" rolünü üstlenen ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, Nuri rolünü oynayan İlker Ayrık ile birbirine zıt ikiz kardeşi canlandıracak.

Daha reklam başlamadan sosyal medyada büyük ilgi uyandıran kampanya iki ünlü oyuncusuyla birlikte 13 Mart Çarşamba akşamı gerçekleştirilen bir basın toplantısıyla tanıtıldı.

3500 KİŞİ ARASINDAN EN BENZERLERİ BULUNDU

Projede yer alan sanatçılara ve katkısı bulunan herkese emekleri için teşekkür eden  Akbank Kurumsal İletişim Bölüm Başkanı Murat Göllü, "Aslen filmde bizleri en çok zorlayan konu casting oldu.  Kıvanç ve İlker'in bebekliklerinden bugüne gelene kadar benzerlerinin bulunması için toplam 3500 cast arasından seçim yapıldı ve en uygun castlar şeçildi. Filmde geçen dönemlere ait detaylar da ince ince çalışıldı. Hastanedeki Bebek Odasındaki beşiklerin kırmızı kurdelelerinden, 80'lere ait okul çantasına, önlük ve yakasından, sünnetteki nazarlığın Urfa'dan özel olarak getirtilmesine kadar herşey aslına uygun üretildi. Mekanlar da özel olarak seçildi Çemberlitaş Sinema salonundan, Kasımpaşa Ahmet Emin Yalman İlk Öğretim okuluna hepsi tarihi dokusu baskın ve bahsedilen dönemleri yaşamış mekanlardı. " dedi.

2 ZIT KARAKTER

Nuri; uyanık, yaramaz, sevimli, devamlı  başına iş açan bir karakterdir. Zıt ikizi Ali ise akıllı, bilinçli, yol gösterici, çözümcü ve iyi kalplidir. İkizi Nuri, farklı durumlarda kendini çıkmaza sokarken, yol gösterici ve çözüm odaklı kardeşi Ali, Akbank ürün ve hizmetlerini kullanma konusunda ona yol gösterecektir. (MRE)Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com