Kız Çocuğuna Cinsel Organını Gösterdi!

Kız Çocuğuna Cinsel Organını Gösterdi!
'Çocuklara karşı aşırı derecede cinsel istek duyma' hastası M.Y.'nin 8 yıl hapsi istendi..

Adana'da, "Damda kuş var gelin size göstereyim" diyerek 2 kız kardeşe cinsel istismar suçundan cezaevine girip çıktıktan sonra bir kız çocuğuna cinsel organını gösterdiği önü sürülüp tutuklanan pedofili (çocuklara aşırı derecede cinsel istek duymak) hastası Mehmet Y. (26) hakkında 8 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı.

Seyhan İlçesi Tellidere Mahallesi'nde 25 Mart'ta kendini özürlü gibi gösteren Mehmet Y., A.N.A.'ya (10) kendini apartmana çıkartması konusunda yardım istedi. Küçük kız bu isteği kabul edip Mehmet Y. ile apartmanın 3'üncü katına kadar çıktı. Zanlı burada küçük kıza cinsel organını gösterip cinsel istismarda bulundu. Korkup kaçan kızın ailesinin şikayeti üzerine Mehmet Y. yakalanıp tutuklandı.

DAVA AÇILDI
Pedofili hastası olduğu belirlenen ve daha önce de 2 kız kardeşe cinsel istismarda bulunduğu gerekçesiyle tutuklanıp cezaevine girip çıkan Mehmet Y. hakkındaki soruşturma tamamlandı. 5 ayrı suç kaydı bulunan Mehmet Y. hakkında Adana 4. Asliye Ceza Mahkemesi'nde "Çocuğun basit cinsel istismarı" suçundan TCK'nın 103/1'inci maddesine göre 8 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı.

DOSYA SULH CEZAYA GÖNDERİLDİ
Dava kabul edilirken, mahkeme hakimi, suç unsurunun bedensel temas olmadığı gerekçesiyle 'cinsel taciz' olduğuna kanaat getirip dava dosyasını görevsizlik kararıyla nöbetçi Sulh Ceza Mahkemesi'ne gönderdi. Mahkeme hakiminin dava dosyasını kabul etmesi halinde pedofili hastası sanık Mehmet Y. hakkında istenen ceza da 2 yıla düşmüş olacak.

Suçlamaları kabul etmeyen Mehmet Y.'nin tutuklandığında bir yakınana sarılıp ağladığı, tedavi görmek istediği belirtildi.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com