Kız Çocuğuna İnternette Tecavüz Tuzağı!

Kız Çocuğuna İnternette Tecavüz Tuzağı!
Kız çocuğuna tecavüz eden zanlının, kızın kafasını çamaşır makinesinin içine sokup tehdit ederek amacına ulaştığı iddia edildi..

Adana'da bir kişi, sosyal paylaşım sitesi Facebook'ta tanıştığı ve birlikte olduğu 13 yaşındaki kız çocuğuna tecavüz etmesini sağladığı arkadaşı ile birlikte tutuklandı
 

Edinilen bilgiye göre olay, merkez Seyhan ilçesinde meydana geldi. İddiaya göre, okulu bırakan 13 yaşındaki M.N., sosyal paylaşım sitesi Facebook'ta 19 yaşındaki Süleyman O. ile tanıştı. Daha sonra ikili Facebook'ta her gün görüşmeye başladı. Kısa bir süre sonra ise sevgili oldular. Babasının daha önce öldüğü bildirilen kız çocuğu, Süleyman O.'nun yalnız yaşadığı eve gitti. M.N. ile evde tek başına buluşan Süleyman O., kızla birlikte oldu. Daha sonra Süleyman O. kızla birlikte Caner E. (19) isimli arkadaşının evine gitti. Süleyman O. bir süre kaldıktan sonra, "Benim biraz işim var" diyerek evden ayrıldı. Süleyman O. evden gittikten sonra Caner E., M.N.'ye, "Süleyman ile birlikte oldun, benimle de ol" diyerek cinsel birliktelik teklif etti. Ancak M.N. birlikte olmak istemedi. Bunun üzerine Caner E. kız çocuğunu Süleyman O ile olan ilişkisini herkese söylemekle tehdit etti. Caner E., teklifini kabul etmediği gerekçesiyle M.N.'nin başını çamaşır makinesine sokarak, "Benimle birlikte olmazsan makineyi çalıştırırım" diyerek tehdit etti. M.N. yaşadığı korku dolu anların ardından Caner E.'nin tecavüzüne uğradı.

M.N. iki gün önce evden ayrılıp bir daha dönmediği için ailesi Adana Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şubesi Müdürlüğü'ne başvurdu. Bunun üzerine polisler geniş çaplı bir araştırma başlattı. Yapılan araştırmada kız çocuğunun Süleyman O. ve Caner E.'nin yanında olduğu ortaya çıktı. Polis kız çocuğunu alarak Çocuk Şubesi'ne getirildi. M.N. burada verdiği ifadede Süleyman O. ve Caner E.'nin kendisine tecavüz ettiğini ileri sürdü. Şahıslar Adana Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği polisleri tarafından gözaltına alındı.

Şahıslar emniyetteki sorgularında M.N.'nin kendileriyle kendi isteğiyle birlikte olduğunu iddia etti. M.N.'nin ailesi zanlılardan şikayetçi oldu.

Zanlılar emniyetteki sorgularının ardından adliyeye sevk edilerek çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı.

M.N. ise ağabeylerinden korktuğunu ileri sürerek yetiştirme yurdunda kalmak istediğini söyledi. Bunun üzerine Çocuk Şubesi'nin M.N.'yi bir yetiştirme yurduna yerleştirdiği öğrenildi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com