Kız Kardeşlere Cinsel İstismar!

Kız Kardeşlere Cinsel İstismar!
Aynı suçtan daha önce de 5 ayrı suç kaydı olan 'pedofil' tutuklandı...

Adana'nın Seyhan İlçesi Tellidere Mahallesi'nde yaşayan Mehmet Y., önceki gün ilköğretim öğrencileri A.A. ile ablası Ü.A.'yı, "Damda kuş var gelin size göstereyim" diyerek çağırdı. İddiaya göre, Mehmet Y. tarafından cinsel istismara uğrayan kız kardeşler, olay yerinden kaçıp durumu annelerine anlattı. Annenin polis merkezine giderek şikayette bulunması üzerine Mehmet Y. yakalandı.

Ahlak Büro Amirliği'ndeki ifadesinde kendisine yöneltilen suçlamayı kabul etmeyen Mehmet Y., sevk edildiği adliyede çıkarıldığı Nöbetçi 6'ıncı Sulh Ceza Mahkemesi'nce ''çocuklara cinsel istismarda'' bulunmak suçundan tutuklandı. Mehmet Y. tutuklama kararını duyunca adliyede bir yakınına sarılarak gözyaşına boğuldu.

CEZAEVİNDEN YENİ ÇIKMIŞ

Mehmet Y.'nin daha önce de 2 kız çocuğunu yine, "Damda kuşum var gelin size gösteriyim" diyerek kandırıp dama çıkartarak cinsel istismarda bulunduğu gerekçesiyle 3 yıl hapis cezasına mahkum edildiği ve cezasını çekip cezaevinden çıktığı belirtildi.

TEDAVİ GÖRÜYOR

Çocuklara cinsel istismardan 5 ayrı suç kaydı bulunduğu belirtilen Mehmet Y.'nin, "Çocuklara aşırı derecede cinsel istek duyma" anlamına gelen "pedofili" teşhisiyle Adana Dr. Ekrem Tok Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi'nde tedavi gördüğü belirtildi.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com