Kız kardeşlerin boğazını kestiler

Kız kardeşlerin boğazını kestiler
Ailelerinin 4 gün önce polise kayıp başvurusunda bulunduğu 2 kız kardeşin cesedi bulundu. Kız kardeşlerin boğazlarının kesildiği tespit edildi

Çarşama günü Uşak il merkezindeki evlerinden ayrıldıktan sonra geriye dönmeyen Zekiye Çoban (12) ile ablası Arzu Çoban (17) için aileleri polise kayıp başvurusunda bulundu. Güvenlik güçleri iki kız kardeşi bulmak için çalışma başlattı. Polis, iki kız kardeşi ararken önceki akşam saatlerinde, Akse Çamlığı Mevkisi'ndeki ormanlık alandaki harabe durumdaki boş binada ceset görenler durumu jandarmaya bildirdi.

Yakmaya çalışmışlar

Jandarma olay yerinde yaptığı incelemede iki kız kardeşin cesetlerini buldu. İki kardeşin boğazlarının kesildiği, vücutlarında bıçak yaralarının bulunduğu, bazı yerlerinde yanık izlerinin olduğu belirlendi. Cesetler otopsi yapılmak üzere Uşak Devlet Hastanesi Morgu'na kaldırıldı. Jandarma ve polis, iki kardeşi vahşice öldüren kişi yada kişileri tespit etmek için çalışma başlattı.

Tecavüz yok

Yapılan otopside iki kardeşin tecavüze uğradığına ilişkin bulguya rastlanmadı. Ayrı yaşayan anne Emine Çoban ile baba Özkan Çoban'ın  ifadesine başvurulduğu,  bölgedeki işyerlerinin güvenlik kamerası kayıtlarının da inceleneceği belirtildi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com