Kızıl Ajan Başını Örttü Camiye Gitti

Kızıl Ajan Başını Örttü Camiye Gitti
Rus casus Anna Chapman, bir televizyon kanalında program sunmaya başladı.

 

Amerika'da Rus ajanı olarak aylarca istihbarat topladı, ama yakayı ele verdi. Devlet Başkanı Medvedev'den hem üstün hizmet madalyası hem de parlak bir kariyer vaadi aldı. Kızıl Ajan'a bu da yetmedi, siyasete soyundu. Rusya Başbakanı Vladimir Putin'in partisi Birleşik Rusya'nın gençlik kollarında kendine yer buldu.

Modern Dünyanın Gizemleri

Dergilere verdiği pozlarla uluslararası basının ilgi odağı olan Kızıl Ajan şimdi de medya sektörüne el attı. Programın adı, "Modern Dünyanın Gizemleri". Chapman, dünyanın en tuhaf olayları ile ekrana geliyor. Öyle ki ilk programında başını örttü, camiye gitti. Kızıl Ajan Anna, ilk programında Dağıstanlı bir çocuğun vücudundaki Kuran harflerinin gizemini araştırdı. Daha önce de Rus basınına konu olan iki yaşındaki Dağıstanlı Ali Yakubov isimli çocuğun vücudundaki gizemli yazılar hakkında uzmanlardan görüş alan Anna, başörtüsü takıp camiye gitti ve imamdan görüş aldı.

 

İLGİYİ SONUNA KADAR KULLANIYOR

Program sonunda, Müslümanlar tarafından mucize olarak kabul edilen çocuğun vücudundaki harflerin, alerjik bir reaksiyon olduğu ve Arap alfabesiyle uyuşmadığına karar verildi. Kızıl Ajan aslında el attığı işlerle, Rus istihbaratının da bir geleneğini bozuyor. Örtülü işlerin aksine nerede göz önünde olacağı işler varsa onları seçiyor. Anlaşılan kameraların ilgi odağı olduğunun o da farkında. Önce siyaset sonra medya derken Kızıl Ajan bu ilgiyi sonuna kadar kullanıyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com