Kızıl Ajan TV Programına Başladı!

Kızıl Ajan TV Programına Başladı!
Amerika'dan geçen yıl sınır dışı edilen Rusya'nın eski casusu 28 yaşındaki Anna Chapman, Rusya'daki Ren TV kanalında program sunmaya başladı..

Dün akşam ekrana gelen "Anna Chapman'la Dünyanın Sırları" adlı programın ilk bölümünde, vücudunda Kuran ayetlerine benzediği öne sürülen yazılar bulunan Dağıstanlı bir bebek ekrana getirildi.
Programda Rusya 4 yaşındaki "mucize bebek" Ali Yakubov'u görebilmek için dünyanın farklı bölgelerinden binlerce Müslüman'ın 2009 yılında, Kuzey Kafkasya'daki Dağıstan Cumhuriyeti'ne akın ettiği hatırlatılırken, çocuğun vücudundaki "yazıların" birkaç gün arayla silinip tekrar ortaya çıktığı öne sürüldü. Ren TV'de günlerce yayımlanacak programın tanıtım filminde Anna Chapman "Cesaretiniz varsa, tüm sırları açığa çıkaracağım" diye anons yapmıştı.

ANNA CHAPMAN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Chapman, bir Rus casusluk şebekesinin üyesi olduğu iddiasıyla, Rusya ile ABD arasında soğuk savaş döneminden sonraki en kapsamlı casus takası çerçevesinde dokuz kişiyle birlikte geçen yaz sınır dışı edilmişti. Ülkesine dönüşünde "kızıl saçlı seksi casus" imajıyla yıldızı parlayan Chapman, 'Maxim' adlı erkek dergisine kapak olmuştu. İktidardaki Birleşik Rusya partisinin gençlik kollarında da görevli olan Anna Chapman aynı zamanda bir yatırım bankasında danışman olarak çalışıyor.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com