Kızıl saçlılara kötü haber!

Kızıl saçlılara kötü haber!
Onlardan sperm bağışı alımı kesildi...

Dünyanın en büyük sperm bankaları arasında yer alan Cryso International, kızıl saçlı kişilerden sperm bağışı alımını kesti. Cryos direktörü Ole Schou, “Kızıl saçlı kişilere karşı bir tavrımız yok. Stoklarımız patlamak üzere olduğu için böyle bir karar aldık” dedi.

Schou, kızıl saçlıların spermlerine olan talebin çok düşük olduğuna dikkat çekerken, ellerinde kızıl saçlılardan alınma 140 bin doz sperm olduğunu söyledi. Schou, kızıl saçlılara en büyük talebin İrlanda'dan geldiğini ancak bu talebin stoklarını azaltmaya yetmediğini ifade etti.

Merkezi Danimarka'da bulunan şirketin dünya geneline 65 ülkeye sperm gönderdiğini söyleyen Schou, “Kahverengi gözlü İskandinav, Kafkas ve Akdenizli bağışçılara ihtiyacımız var” dedi. Schou, bugünlerde sadece kahverengi gözlü İskandinavlardan sperm bağışı kabul ettiklerini söyledi.

Cryos direktörü, İskandinavların ağırlıklı olarak sarışın ve kızıl saçlı olmalarından dolayı farklı renklere ihtiyaçları olduğunu tekrarlayarak, “Siyahi, Asyalı, İspanyol kökenli, Akdenizli ve melez kişilerin döllerine ihtiyacımız var” ifadesini kullandı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com