"Kızıl ve yöneticilerimize..."

"Kızıl ve yöneticilerimize..."
Gaziantepspor Kulübü Yönetim Kurulu'ndan bir açıklama yapıldı.

Gaziantepspor Kulübü Yönetim Kurulu'ndan yapılan açıklamada, ''Başkanımız sayın İbrahim Kızıl ve yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımızın devam eden hukuki süreç sonunda suçsuz olduklarının anlaşılarak aramıza katılacaklarına inancımız tamdır'' denildi.

Kulübün resmi sitesinden yapılan açıklamada, son günlerde yaşanan hukuki süreçle ilgili olarak bazı basın yayın organlarında, yönetim kurulu üyelerinin istifa edeceği yönünde haberler yayımlandığı, yönetim kurulu üyelerinin bu haberleri derin üzüntü ve kaygıyla izlediği belirtildi.

Evrensel hukuk kuralları ve anayasada ifadesini bulduğu üzere aksi ispat edilinceye kadar herkesin masum olduğu kaydedilen açıklamada, şöyle denildi:

''Başkanımız sayın İbrahim Kızıl ve yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımızın devam eden hukuki süreç sonunda suçsuz olduklarının anlaşılarak aramıza katılacaklarına inancımız tamdır. Yönetim kurulu olarak şu ana kadar olan suskunluğumuz yüce Türk adaletine olan saygımızdan, güvenimizden ve Gaziantepspor Kulübü'nün büyüklüğündendir. Yönetim kurulu olarak başkanımız sayın İbrahim Kızıl ve yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımıza destek olmaktan şeref duymaktayız. Bu desteğimizin sonuna kadar devam edeceğinden hiç kimsenin kuşkusu olmasın. Gaziantepspor asla ve asla sahipsiz değildir.''

(EMK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com