Kızımın hesabı sorulmadı

Kızımın hesabı sorulmadı
İlkokul yıllarından beri futbola merak sarıp sokak aralarında erkek arkadaşlarıyla top peşinde koşan Ayşenur Yanık, 12 yaşındayken İzmir’in ilk kadın futbol takımı olan Elit Spor’a katıldı.

Ardından da kendisini geliştirip takımın kalesini korumaya başladı. 2009 yılının ağustos ayında Kuşadası’nda gidip hem çalışan, hem de tatil yapan Ayşenur Yanık, bir süre sonra arkadaşlarıyla İzmir’e dönmek için yola çıktı.

İzmir- Aydın otoyolunun Buca kavşağında meydana gelen trafik kazasında, barmenlik yapan 33 yaşındaki Ali Turan 1.37 promil alkollü olarak direksiyonuna geçtiği ve aşırı hız yaptığı otomobilin direksiyon kontrolünü yitirdi. Hızla bariyerlere çarpan otomobil ormanlık alana girdi. Kazada Ayşenur Yanık öldü, sürücü Ali Turan ile Hülya Gülhan, Cenk Yıldız, İlke Taşçılar ve Onur Deveci yaralandı. Ayşenur Yanık için sigorta şirketinin sadece 14 bin lira değer biçmesi aileyi üzüntüye boğdu. 45 gün tutuklu kaldıktan sonra serbest bırakılan sürücü Ali Turan 18 ay hapis cezasına çarptırıldı.
Sürücünün aldığı cezayı az bularak ikinci kez yıkılan ve eşi Hülya Yanık ile yaşadıklarına isyan eden baba Zeki Yanık, “Yargı, hukuk kızımın hesabını soramadı” dedi. (TOK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com