Kızına fuhuş yaptırdı iddiası!

Kızına fuhuş yaptırdı iddiası!
Küçük kızına fuhuş yaptırdığı iddiası ile tutuklandı.

Adana'nın Aladağ İlçesi'nde 13 yaşındaki öz kızına fuhuş yaptırdığı ileri sürülen anne E.G., adliyeye sevk edildi.

Para karşılığı erkeklerle birlikte olan bir kadının yaşı küçük kızını da erkeklere pazarladığı yönündeki istihbaratı değerlendiren Aladağ İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri, olayla ilgili geniş çaplı çalışma başlattı.

İddiaya göre, E.G. adlı kadının Aladağ ilçe merkezi ve çevre köylerdeki erkeklerle para karşılığında birlikte olduğu saptandı. Derinleştirilen araştırmada, E.G.'nin son bir yıldır kendisi ile birlikte, 13 yaşındaki öz kızını da müşterileri ile tanıştırdığı, ormanlık alana götürdüğü veya erkekleri eve çağırarak fuhuş yaptırdığı belirlendi.

E.G.'nin kızını korkutararak olayı kimseye anlattırmadığı, küçük kızla ilişkiye giren kişilerin de, E.G.'ye telefon açarak 'Analı-Kızlı' diye şifreli konuştukları kaydedildi.

Özel ekip kurarak anne ve küçük kızla birlikte oldukları saptanan kişilerin evlerine operasyon düzenleyen jandarma ekipleri, E.G. ile bazı kişileri gözaltına alarak adliyeye sevk etti. Küçük kız ise Aladağ Cumhuriyet Başsavcılığı'nın talimatıyla Adana Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü'ne teslim edilerek koruma altına alındı. (TOK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com