Kızının doğum gününde, toprağa verilecek

Kızının doğum gününde, toprağa verilecek
Helikopter kazasında şehit düşen Piyade Uzman Çavuş'un toprağa verileceği pazartesi gününün, kızı Azra'nın doğum günü olduğu belirlendi

Afganistan'da meydana gelen helikopter kazasında şehit düşen Piyade Uzman Çavuş Önay Vurucu'nun (35) toprağa verileceği pazartesi gününün, bir yaşına basacak kızı Azra'nın da doğum günü olduğu belirlendi.

Şehit Piyade Uzman Çavuş Önay Vurucu'nun kayınbiraderi Murat Bingöl, AA muhabirine, yeğeni Azra Vurucu'ya doğum günü partisi için hazırlık yaptıkları gün acı haberi aldıklarını söyledi.

''KIZININ DOĞUM GÜNÜNDE ONU SON YOLCULUĞUNA UĞURLAYACAĞIZ''

Eniştesiyle telefonla görüştüklerini ifade eden Bingöl, ''Babası, Azra'ya yapacağımız doğum günü partisini videoya çekip kendisine göndermemizi istemişti. Ancak şimdi kızına doğum günü partisi yapacağımız gün babasını toprağa vereceğiz'' dedi.

Şehit Vurucu'nun kızıyla Afganistan'a gideceği gün çektirdiği son fotoğrafı gösteren Bingöl, şunları kaydetti:

''Babasıyla çekildiği bu son fotoğraf. Gideceği gün evde çekilmişti ve sonra babasını Afganistan'a uğurladık. Yeğenim pazartesi günü bir yaşına gireceği için doğum günü partisi düzenleyecek ve video görüntülerini babasına gönderecektik. Çünkü babası, 'Kızımın doğum gününde çekilen videolarını sosyal paylaşım sitelerine atın. Oradan ben izlerim' demişti. Biz de onu yapacaktık, ama olmadı. Şimdi, kızının doğum gününde onu son yolculuğuna uğurlayacağız.''

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com