Kızının Sevgilisini Hadım Etti!

Kızının Sevgilisini Hadım Etti!
Rus kökenli baba Helmut Sifert'ten çılgın yöntem...
Almanya'da yaşayan Rus kökenli Helmut Seifert, kızının kendinden 40 yaş büyük biri ile ilişkisi olduğunu duyunca çılgına döndü.

Almanya'da, kızının yaşlı bir erkekle ilişkisi olduğunu öğrenen baba ilginç bir yönteme başvurdu. Çılgın baba, kızının sevgilisini kendi yöntemleriyle hadım etti.

Rus kökenli Alman vatandaşı Helmut Seifert, 17 yaşındaki kızının, 57 yaşındaki Phillip Genscher ile ilişki yaşadığını öğrenince çılgına döndü.

POLİS MÜDAHALE ETMEDİ
Bielefeld kentinde yaşayan 47 yaşındaki Seifert, polise başvurdu. Ancak polis duruma müdahale edemeyeceğini belirtti. Bunun üzerine kendisine hakim olamayan Seifert, korkunç bir intikam planı yaptı. İş gününde kendi yerine çalışması için iş arkadaşlarıyla anlaşan öfkeli baba, Genscher'in evine gitti.

YUMURTALIKLARINI KESTİ
Seifert, kendisinden 10, kızından 40 yaş büyük adamı etkisiz hale getirdikten sonra mutfak bıçağıyla adamın yumurtalıklarını kesti. Aşırı kan kaybına uğrayan Genscher, ölümle burun buruna gelmesine rağmen telefonla yardım istemeyi başardı. Kestiği yumurtalıkları da birlikte götüren öfkeli baba Seifert, hemen tutuklandı ve cinayete teşebbüsten suçlu bulundu.

POLİSİ SUÇLADI
Sessiz kalma hakkını kullanan Seifert, polise verdiği ifadede, ''Kim olduğunu bilmediğim birinden gelen telefon kızımın kendisinden 40 yaş büyük bir adamla ilişkisi olduğunu öğrenmemi sağladı. Bana onu durduramayacağınızı söylediniz. Bu yüzden kendi işimi kendim hallettim. Bu bir baba olarak sorumluluğum'' diyerek kendini savundu

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com