"Kızınıza fuhuş yaptırılıyor"

"Kızınıza fuhuş yaptırılıyor"
Antalya'da 15 yaşındaki kızları R.K'ya 3 aydır ulaşamayan Durmuş ve Gülperi K. çifti, kızlarının fuhuş batağında olduğunu belirterek kendilerinden para karşılığı kızlarını kurtarabileceğini söyleyen Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde görevli doktor

Olay kısa süre önce Durmuş ve Gülperi çiftinin savcılığı suç duyurusunda bulunmasıyla meydana geldi. İddiaya göre R.K., amcasının oğlu Y.K ile birlikte olduğunu ailesinin fark etmesi üzerine polisi arayarak, dövüldüğünü belirtip eve gitmek istemediğini söyledi.

Bunun üzerine Çocuk Esirgeme yurduna yerleştirilen R.K.'nın ailesi, Y.K.'nın kızlarıyla ilişkisinin olduğunu söyleyerek çocuklarına bakirelik testi yapılmasını istedi. Ailesinin bu talebinden haberdar olunca yurttan kaçan ve 1 hafta sonra geri dönen R.K. Sosyal hizmet uzmanına Y.K. ile ilişkilerinin olduğunu doğruladı.

Aile kızlarının cinsel istismar gördüğünü söyleyerek Y.K.'dan şikayetçi olurken olayla ilgili bir doktorun kendilerini dolandırdığı iddiasıyla polise başvurdu. Buna göre genç kızın ağabeyi U.K., amcasının oğlu Y.K.'nın çalıştığı işyerindeki arkadaşlarından dayak yedi.

Ağabey pansuman için gittiği Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Servisi'nde görevli doktor S.Ö. ile başından geçen olaylarla ilgili konuştu. Doktor S.Ö. ise "Ben onları tanıyorum. Kız Aksu İlçesi'nde bir evde tutuluyor ve fuhuş yaptırılıyormuş. Ancak kurtarmak için para lazım" dedi.

DOKTOR, SERİ NUMARASI ALINMIŞ PARA İLE YAKALANDI

Bunun üzerine baba Durmuş K. 5 bin TL isteyen doktora 2 bin liralık parayı kontör olarak gönderdi. Bir süre sonra dolandırıldıklarını düşünen aile savcılığa olanları anlattıktan sonra doktor S.Ö.'den şikayetçi oldu. Savcılık yaptığı soruşturmanın ardından polise talimat vererek doktorla buluşma sağlanmasını istedi. Asayiş Şube Müdürlüğü Gasp Büro Amirliği ekipleri Durmuş ve Gülperi K. çiftine seri numaraları alınmış Bin 500 TL vererek doktor S.Ö ile buluşmalarını istedi.

TRT Caddesi üzerinde bir restorana giden aile, doktor S.Ö.'ye seri numaraları alınmış parayı verdi. Bunun üzerine operasyon için düğmeye basan polis doktor S.Ö.'yü paralarla birlikte gözaltına aldı. Asayiş Şube Müdürlüğü'ne götürülen S.Ö., ifadesinde parayı borç aldığını söyleyerek suçlamaları kabul etmedi. Adliyeye sevk edilen doktor tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.(MUK)

Etiketler:
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Dikkat! Bu yollar 2 gün kapalı02 Ocak 2015 Cuma 14:37
 • Zabıta ceza değil ödül dağıttı26 Aralık 2014 Cuma 15:50
 • İzmir yeni yıla 'Özlem'le girecek26 Aralık 2014 Cuma 15:48
 • İstanbul'da taksici eylemi26 Aralık 2014 Cuma 10:39
 • İstanbul’da 12 saatlik su kesintisi24 Aralık 2014 Çarşamba 13:00
 • Sis bir çöktü bir daha kalkmak bilmedi08 Aralık 2014 Pazartesi 14:56
 • Trafik polisine ceza kesildi01 Aralık 2014 Pazartesi 10:27
 • İçme suyuna kanalizasyon atığı karıştı!27 Kasım 2014 Perşembe 11:03
 • AKP'li başkandan tarihi itiraf!26 Kasım 2014 Çarşamba 09:34
 • Çeşme’nin ölüm fermanı19 Kasım 2014 Çarşamba 08:22
   • Çok Okunanlar
     Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
     Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
     E-Posta: info@sansursuzhaber.com