Klip Çekenlerin Yeni Yeri!

Klip Çekenlerin Yeni Yeri!
Kütahya'nın Hisarcık ilçesinde 'Altın Yüzük Şak Şak' isimli şarkısına klip çekmesinin ardından, Mersinli İsmail ' Senin Olsun ' parçasına klip çekti..

Ankaralı Ayşe Dinçer'in Kütahya'nın Hisarcık ilçesinde 'Altın Yüzük Şak Şak' isimli şarkısına klip çekmesinin ardından, Mersinli İsmail ' Senin Olsun ' parçasına klip çekti.
Senin Olsun parçasının sözü ve müziğinin kendisine ait olduğunu söyleyen Mersinli İsmail, “Henüz piyasaya çıkmayan albümüdeki bu parça hasret ve ayrılık kokuyor. Bu klipte ben kamyon şoförünü oynuyorum. Hikayeyi ona göre yazdım. Bu yeni olan parçaya klip çekmek içimden geldi. Bir de Hisarcık bir Anadolu kazası olduğu için daha çok yakışacağını düşündüm. Bir süre önce Ankara'lı Ayşe Hisarcığa benden önce konser amacıyla gelmişti. Buradaki program esnasında insanların güzelliğini bana anlattı ve buradaki güzelliğe göre de Ayşe Hanım sahnede burada klip çekeceğine söz vermiş. Bizde nasıl olsa Hisarcığa gidiyoruz, ilçe halkının bu güzelliğine karşı bir değil iki klip çekelim dedik. İstanbul'dan gelirken kameranın ve ekibin en iyisini, en güzelini getirmeye çalıştık. Hisarcığa yakışır bir şey olsun istedik. Artık biz Hisarcığı kendi memleketimiz gibi, kendimizi buranın bir evladı gibi görüyoruz, gördük daha doğrusu. Ama keşke daha önceki yıllarda gelseymişiz. Bu güzelliklerle, bu güzel insanlarla daha önce tanışmış olaymışız. Her şeyde bir hayır var diyelim. Allah bu dostluğu, bu güzelliği bozmasın. Şunu bütün samimiyetimle söylüyorum. Hisarcık'ta insanlık bozulmamış, insanlar o bizim özlemini duyduğumuz saygı, sevgi, misafir severlik her şeyi Hisarcık'ta bulduk. Klip çekiminde 7'den 70'e herkes seferber oldu, yüreğini ve gönül kapısını açtı. Onun için ben Belediye Başkanı Mehmet Akbaş'a, Yazı İşleri Müdürü Hasan Köse'ye ve belediye çalışanlarına çok teşekkür ediyorum. Belediye personeli ve herkes elinden geleni yaptı. Bizde bundan sonra Hisarcığın güzelliği için bize düşen ne varsa yapmaya hazırız. Buradan Hisarcık halkına, herkese teşekkürlerimi ve saygılarımı gönderiyorum “ dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com