Koç ile Şahenk Arasındaki Fark?

Koç ile Şahenk Arasındaki Fark?
İş dünyasının 2 patronu Rahmi Koç ve Ayhan Şahenk, Başbakan Erdoğan ile 2 ayrı karedeler. Peki 2 fotoğraf arasındaki fark ne?

Doğuş Grubu'nun patronu Ferit Şahenk'in "yılın en başarılı işadamı" ödülünü alırken Başbakan Erdoğan'ın önünde eğildiği fotoğraf karesi, akıllara Rahmi Koç'un 21 Ocak'taki TÜSİAD genel Kurulu'nda çekilen fotoğrafını getirdi.

Ferit Şahenk'in, Erdoğan'ın önünde eğilirken çekilen fotoğrafını dün Taraf gazetesi alaycı bir uslupla sayfalarına taşımıştı. Şahenk'in dün medyaya yansıyan bu fotoğrafı, Rahmi Koç'un 21 Ocak'ta TÜSİAD Genel Kurulu'nda Erdoğan'la tokalaşırken çekildiği fotoğrafı hatırlattı.

Belediye Başkanlığı döneminde Koç Üniversitesi arazisi ve 1 milyar dolar açıklamaları nedeniyle Erdoğan'ı sert bir şekilde eleştiren Rahmi Koç ile Erdoğan'ın arası uzun süredir açıktı. TÜSİAD Genel Kurulu'nda çekilen ve buzların eridiğini gösteren fotoğraf ise o günlerde çeşitli yorumlara neden olmuştu.

Rahmi Koç'un bu fotoğrafının ardından iş dünyasının bir başka patronu Ayhan Şahenk'in, Rahmi Koç ile benzer bir poz vermesi dikkat çekti.

İki resim arasındaki farkı ise sizlere bıraktık...!

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com