Koç ödül gecesinde konuştu

Koç ödül gecesinde konuştu
Başbakan Erdoğan'ın isim vererek de hedefine koyduğu Koç Grubu'nun bir numarası Mustafa Koç önemli açıklamalarda bulundu.

Günlük siyasi çekişmelerin içine girmeyerek tarafsız kaldıklarını belirten Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç, "Ancak bu güzel ülkeye sahip çıkmak da hepimizin görevidir. Bu tarafsızlık içinde ülkemiz meseleleriyle her zaman ilgili ve katılımcı olduk. Bu gelecekte de böyle devam edecek" dedi.

TARAFSIZ KALDIK AMA..

Önceki akşam düzenlenen ödül töreninde konuşan Mustafa V. Koç şunları söyledi:

18 yıl önce bugün aramızdan ayrılan kurucumuz Vehbi Koç bugün yaşasa ‘İşinize sıkı sıkıya sarılın. Doğru bildiğinizden vazgeçmeyin. Sıkıntılar gelir, geçer; Aslolan kuvvetli bir müessese ve bu müesseseyi bir arada tutan değerlerdir’ derdi. Türkiye’de pek çok gelişme yaşansa da ne yazık ki bazı olaylar ve zaaflar adeta kendini tekrar ediyor. Gerek demokrasi gerekse ekonomik açıdan birçok iniş çıkış yaşadık.

Tüm bu iniş çıkışların etkilerini en aza indirebilmek için evrensel değerleri ve kurumsallaşma ilkelerini çıpamız olarak kabul ederek çalışmaya devam ettik. Bunu yaparken de hiçbir zaman günlük siyasi çekişmelerin içine girmedik ve tarafsız kaldık. Ancak tabii ki bu ülke hepimizin ülkesi ve gücümüzü aldığımız bu güzel ülkeye sahip çıkmak da hepimizin görevidir. Bu tarafsızlık içinde ülkemiz meseleleriyle her zaman ilgili ve her zaman katılımcı olduk, gelecekte de böyle olmaya aynen devam edeceğiz.”  (MRK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com