Kocam Beckham'ı Öldürecekti!

Kocam Beckham'ı Öldürecekti!
Ünlülerin mücevher tasarımcısı Shery Shabani, boşanmak istediği eşiyle ilgili şok iddiada bulundu..

Ünlülerin mücevher tasarımcısı Shery Shabani, boşanmak istediği eşinin, ABD'de forma giyen İngiliz yıldız David Beckham’ı öldürmek istediğini iddia etti.

Beckham’ın karısıyla birlikte olduğunu düşünen kıskanç kocanın, ünlü futbolcunun otomobilini yoldan çıkarmak suretiyle kaza yaptırmaya çalıştığı öne sürüldü.

David ve Victoria Beckham başta olmak üzere bir çok ünlü ismin mücevher tasarımcısı olan 42 yaşındaki Shery Shabani, ünlü futbolcuyla ilişkisi olduğunu iddia eden boşanmak üzere olduğu eşinin, Beckham'ın otomobilini yoldan çıkarmak suretiyle kaza yaptırmaya çalıştığını öne sürdü.

Beverly Hills'de yaşayan iki çocuk annesi Shabani,boşanma davasının duruşmasında mahkeme heyetine sunduğu yazılı itirafta, eşi Kambiz’in kendisini David Beckham’la birlikte olmakla suçladığını ve tehdit ettiğini yazdı .

DAVID BECKHAM ANLATMIŞ

Kızı ve oğlunun Beckham çiftinin çocuklarıyla aynı okulda okuduklarını belirten Shabani, ünlü futbolcunun kendisine, “Kocanız çocuklarımızın okuluna gitmiş ve otomobilimi yoldan çıkarmaya çalıştı. Az daha kaza yapıyordum” dediğini iddia etti.

Shabani, “Eşim, son doğum günümde çocuklarımın gözleri önünde bana “Neden öfkeli olduğunu biliyorum. Senin doğum günün ve David Beckham’dan mesaj almadın!” diye bağırdı” dedi.

Öte yandan Shabani ve David Beckham Kambiz'in iddialarını reddetti.

Hürriyet

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com