Kocaman Destek

Kocaman Destek
Yönetim, teknik direktör Aykut Kocaman'a sezon sonunda 5 yıllık yeni sözleşme önermeye hazırlanırken, camiadan bu konunun lig bitmeden çözümlenmesi gerektiği yönünde sesler yükselmeye başladı.

Fenerbahçe camiasında şu günlerde şampiyonluk kadar çok konuşulan bir konu daha var. O da teknik direktör Aykut Kocaman'ın durumu. Başkan Aziz Yıldırım ve yönetimin, genç hocaya sezon sonunda şampiyonluk gelsin gelmesin, 5 senelik yeni bir sözleşme önereceği haberinin dün FANATİK'te yer almasının ardından, camiada bu konu çok daha hararetli şekilde konuşulmaya başlandı. Sezon başında alınan kötü sonuçlar sonrasında muhalefet edenler bile artık Aykut Kocaman'la çok uzun vadeli sözleşme imzalanması gerektiğini dile getirmeye başladı.

Öyle ki, onu en ağır şekilde eleştirenler, üst üste kazanılan maçlar ve daha da önemlisi ortaya konan futbol sonrası Kocaman'ı “devrimci” ilan etti. Şimdi camia ve taraftarlar arasında, yönetimin sezon sonunu beklemeden Aykut Kocaman ile uzun vadeli yeni bir sözleşme imzalaması gerektiği görüşü ağırlık kazandı. Bu konuda kulübe maillerin geldiği, bazı taraftarların ise Başkan Aziz Yıldırım'a bizzat mektup yazdığı belirlendi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com