Kocaman, Şenol Güneş'e Çaktı!

Kocaman, Şenol Güneş'e Çaktı!
Basın mensuplarının “Şenol Güneş'e kırgın mısınız?” sorusuna Kocaman bakın ne cevap verdi!

Ziraat Türkiye Kupası'nda iddiasını kaybeden Fenerbahçe için Gençlerbirliği maçı prestijden öteye geçmiyordu...

Ancak bu görünümdeki maçın sonrasında Aykut Kocaman'ın yaptığı açıklama gündeme bomba gibi düştü. 90 dakikanın bitimindeki basın toplantısında gazetecilerin “Şenol Güneş'e kırgın mısınız?” şeklindeki sorusuna Kocaman'ın, “İnsan sevdiğine kırılırmış. Artık o şey kalmadı. Herhangi bir kırgınlığım yok. Herkes kendi işini yapıyor. Yapmaya da devam etsin'' demesi şok etkisi yarattı.

Daha sonra yaptığı açıklamalarla ilgili olarak bilgi veren genç çalıştırıcı, “Ben sadece ve sadece hakem standartı ile ilgili konuşma yaptım. Bu benim öz düşüncem. Trabzonspor'a dönük değildi. Tamamen hakem standartlarına yönelikti” ifadesini kullandı. Aykut Kocaman, Gençlerbirliği maçı ile ilgili olarak ise “İkinci yarı Caner'in atıldığı ana kadar maç dengeliydi. Caner için söylenecek çok fazla bir şey yok. Hem takımımız için hem de kendisi için doğru bir şey değil. Bunu öğrenmesi lazım. Maçın tadı tuzu 2-1'den sonra kaçtı” diye konuştu.

TRANSFERE SON NOKTA

Aykut Kocaman Trabzonspor maçıyla ilgili olarak, “Yakalamamız gereken bir rakip olması sebebiyle maçın önemi biraz daha fazla. Sahadan öncelikli olarak kaybetmeden ayrılmak da çok önemli. Bu ligte çok puan kayıpları olacak. Sadece rakiplerimiz açısından değil. Ligimizde 17'de 17 yapmak çok kolay değil. Rakiplerden daha az puan kaybı daha önemli” diye konuştu. Takıma transfer yapılacağını ve bunun Trabzonspor maçının sonucuyla bir ilişkisinin bulunmadığını da belirten Aykut Kocaman, “Çalışmalar son derece hızlı şekilde devam ediyor. Birkaç gün içinde sonuçlanacağını düşünüyorum” dedi.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com