Kocaman Sıkıntıdan Verem Olacak!

Kocaman Sıkıntıdan Verem Olacak!
Elinde sadece lig şampiyonluğu hedefi kalan Aykut Kocaman, 2. yarı öncesi Santos, Cristian, Kazım ve Bilica'nın takım bulamaması; Güiza'nın sakat, Semih'in aklının transferde olmasıyla boğuşuyor.

2010 yılını kabuslarla geçiren; önce Şampiyonlar Ligi, ardından Avrupa Ligi ön elemelerinde zayıf rakiplerine boyun eğerek Avrupa defterini erken kapatan, Türkiye Kupası'ndaki 2 maçından da yenilgiyle ayrılarak, gruptan çıkma şansını mucizelere bırakan, Süper Lig'de ilk yarıyı lider Trabzon'un 9 puan gerisinde kapatan Fenerbahçe'de, 2011 yılı için tek bir hedef kaldı; lig şampiyonluğu. Sportif direktörlükten sonra üstlendiği teknik direktörlüğünün ilk yılında takımı şampiyonluğa taşımayı hedefleyen Aykut Kocaman'ı ikinci yarı öncesi sıkıntı bekliyor. Genç hocanın en büyük sıkıntısı Brezilyalılar. Kaptan Alex'te sular durulurken, gönderilmeleri gündemde olan Santos, Cristian ve Bilica'nın henüz bir takımla anlaşamaması büyük dert olarak dikkat çekiyor.

Kazım kulüp arıyor
Bileti kesilen ve kulüp bulması istenen Kazım'da da henüz hiçbir olumlu gelişme olmaması can sıkıyor. Takımla ilişkisi kesilse de, kulüp bulamadığı taktirde Kazım'ın, Fenerbahçe'nin futbolcusu olarak anılacak olması, baş ağrıtıyor. Topuğundan ameliyat olduğu için ilk yarıda forma giyemeyen Güiza'nın sahalara dönüşünün 2-3 ayı bulacak olması, diğer golcü Semih Şentürk'ün adının şu günlerde sürekli transferle anılması, Aykut Kocaman'ın ikinci yarı öncesi çözmesi gereken sorunlar olarak önünde duruyor.

Bugün dönmesi bekleniyor
2011'i, kurs için gittiği Antalya'da karşılayan Fenerbahçe Teknik Direktörü, bugün İstanbul'a dönecek. Hafta başında Başkan Aziz Yıldırım ile bir araya gelmesi beklenen Aykut Kocaman, takımın durumu ve transfer konularında görüş alış verişinde bulunacak.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com