Kocaman, Terim'e cevap verdi

Kocaman, Terim'e cevap verdi
Ziraat Türkiye Kupası'nda Pendikspor'u 1-0 geçerek 5. tura kalan Fenerbahçe'de teknik direktör Aykut Kocaman maçı değerlendirdi

Aykut Kocaman'ın açıklamaları şöyle:

"Bu tip maçlarda her zaman söylüyoruz, maçı koparacak golü ve arkasından oyundan düşürecek golü bulamadığımız zaman oyun tedirgin edici olur. Maçta böyle oldu. Turu geçmek önemliydi. Umarım önümüzdeki turu da geçer, yolumuza devam ederiz. Özellikle bu sezon Salih ve Recep için yavaş yavaş ısınma sezonu olacak. Normal şartlarda önümüzdeki sezon daha fazla rol alacaklar. Bir sonraki sezonda ana karakter olmalılar. Yapamazlarsa sorunu aramak lazım. Gelişimleri normalde böyle devam etmeli. Buna kapasiteleri var. Çalışma azimlerini yitirmemeli ve ısrarla, büyük bir karakterle bunu devam ettirmeliler. Buna zihinsel olarak da hazır olmalılar."

TERİM'E CEVAP

Geçtiğimiz günlerde tekrar alevlenen ve muhabirlerin soru sorarken teknik direktör kayırdıkları konusunda Gençlerbirliği maçı sonrası konuşan Aykut Kocaman'a cevap Balıkesirspor maçında Fatih Terim'den gelmişti. Bu konudaki görüşleri sorulan Kocaman, "Hiç kimse değil muhatatabım. Ben genele söyledim. Bana Aykut denmesi beni bozmaz. Fenerbahçeliler, "bir söyleyene, bir de ne söylediğine" bakarlar, karar verirler. Fazla uzatmanın anlamı yok" şeklinde konuştu.(MUK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com