Kocaman terör estirdi!

Kocaman terör estirdi!
Devre arası kamp çalışmaları için Antalya’ya gelen Fenerbahçe, ilk antrenmanında Aykut Kocaman'ın sert ve yoğun programı genç oyuncuları bir hayli zorladı.

Devre arası kamp çalışmaları için Antalya’ya gelen Fenerbahçe, ilk antrenmanını Sendito Zeynep Oteli’nin futbol sahalarında Teknik Direktör Aykut Kocaman gözetiminde yaptı.

İdmana altyapıdan Aziz Ceylan, Baykan Şimşek, Hakan Cinemre ve Gökhan Sazdağ da katıldı. Sarı-lacivertli futbolcular, antrenmana hafif koşu ile başladı. Top kontrolü çalışan futbolcular, daha sonra istasyon çalışması gerçekleştirdi. Antrenman, yarı alanda çift kale maçla sona erdi. Öte yandan yarı alanda çift kale maç yapıldığı sırada genç oyuncu Salih Uçan’ın saha kenarına gelerek kusması dikkat çekti. Uçan, bir süre dinlendikten sonra tekrar antrenmana devam etti.

Sert ve yoğun bir idman programı hazırlayan Teknik Direktör Aykut Kocaman’ın sabah antrenmanı yaklaşık 2 saat sürdü. Çalışma sonunda oyuncuların yorgunluğu dikkatlerden kaçmadı. Sarı-lacivertliler akşam da 1.5 saat süren bir antrenman yaptı. Sezer Öztürk sakatlığı nedeniyle idmanda yer almadı. (TOK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com