Kocaman'a Değil Babama!

Kocaman'a Değil Babama!
G.Saraylı Kazım, GS TV'deki Son Pas Programı'na konuk oldu ve çarpıcı açıklamalar yaptı!

“Cimbom'a gelmeden beklentilerim büyüktü. Şu anda da büyük. Çünkü, büyük bir kulübe geldim. Tutkulu bir taraftar grubumuz var. F.Bahçe maçındaki gol sevincim yedek kulübelerine ve hocasına karşı değil. Babam orada oturduğu ve bizim yedek kulübesi de orada olduğu için koştum. Ama önlerinden geçerken, futbolcuların üzerime koşması, küfür etmesi, tepki göstermeme sebep oldu. Kazım için en önemlisi, G.Saray'ın galibiyeti. Keşke Fenerbahçe'ye gol atmasaydım da galip gelseydik.

'ARDA'YA SAYGI DUYMALI'
Kaptan Arda, takımda saygı gören biri. Gitmeli ya da kalmalı yorumu yapmam. Verdiği karara herkes saygı göstermeli. Çünkü o gerçek bir G.Saraylı ve bu aşkla yaşayan biri. Derbiler çok farklıdır. Olaylar spontane gelişir. Her futbolcunun oynamayı hayal ettiği maçlardır. Taraftarımıza söz vermek istemiyorum. Çünkü futbolda
tutulamayabiliyor. Ama biz bu maça hazırız.

Maçlara bir hazırlanış şeklim var. Yatmadan film izlerim. Youtube'da Ronaldo'nun gol videolarını seyrederim. Maç günü hip-hop dinlerim. Motive ediyor, ritmimi yakalatıyor. Futbol iyi yaptığımı düşündüğüm bir iş. Orası bir gösteri alanı. Gol atmak ise farklı bir duygu. Hele derbilerde atmak inanılmaz, kendinizi kaybediyorsunuz. İdolüm Ian Wright'tı. Güzel goller atmış, taraftarı olduğum Arsenal'da oynamış biriydi. Sonra da Ronaldo.”

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com