Kocaman'dan Emre'ye...

Kocaman'dan Emre'ye...
F.Bahce.org'da bugün yayınlanan fotoğraf tartışmalarına son noktayı koydu.

Sarı-lacivertli kulübün resmi yayın organı Fenerbahce.org’da bugün yayınlanan fotoğraf Aykut Kocaman & Emre Belözoğlu tartışmalarına son noktayı koydu. Emre transferinin ilk gününde yayınlanan bu fotoğraf dikkatlerden kaçmadı.

Fotoğrafta başkan Aziz Yıldırım, Aykut Kocaman ve Emre Belözoğlu’nun sıcak ve eski günlerdeki diyaloğu gözler önüne serildi.
Aziz Yıldırım, teknik direktör Aykut Kocaman ve yeni transfer Emre Belözoğlu’nu, Anafen Eğitim Kurumları’ndan gelen bir grup öğrenci ziyaret etti.

Küçükçekmece Halkalı Atakent Özel Anafen Eğitim Kurumları’nda eğitim gören ve ders yılının ilk bölümünü takdirle tamamlayan 10 öğrencinin, karne hediyesi olarak Fenerbahçe Kulübü’nü ziyaret ettiği bildirildi.

Sarı-lacivertli kulüpten alınan bilgiye göre, başkan Yıldırım, kulüp binasındaki odasında Aykut Kocaman ile birlikte öğrencileri ağırladığı sırada, Yıldırım’ı ziyarete gelen Emre Belözoğlu’nun da öğrencilerle vakit geçirdiği belirtildi.

Öğrencilerin, Kocaman ve Emre’ye sorular sorduktan sonra kulüpten ayrıldığı ifade edildi.

DÜZCE’DEN ZİYARETÇİLER VAR!

Kulüp başkanı Aziz Yıldırım, Düzce 1907 Spor Okulları’nın öğrencileriyle de bir araya geldi. Düzce Fenerbahçeliler Derneği tarafından düzenlenen organizasyonda, öğrencilerinFenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı’nda bulunan müzeyi ve FB TV’yi gezdikten sonra başkan Aziz Yıldırım ile bir araya geldiği bildirildi.

Başkan Yıldırım ile birlikte stadı gezen ve hatıra fotoğrafı çektiren öğrencilerin, başkan Yıldırım’a Düzce’ye ait özel hatıra eşyaları hediye ettiği kaydedildi.(MUK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com