Kocaman'dan G.Saray'a gönderme

Kocaman'dan G.Saray'a gönderme
Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Gençlerbirliği karşısında alınan 2-0'lık mağlubiyetin ardından konuştu.

Aykut Kocaman, Gençlerbirliği yenilgisinin ardından "Şampiyonluk yarışını aslında ilk yarıda kaybettik. 7 puanı bu saatten sonra kapamak çok zor. Özellikle Galatasaray'ın bu kadar... Neyse bunları sonra konuşuruz, konuşmak da lazım ama bu dönemde çok zor" diyerek Galatasaray'a göndermede bulundu.

EZELİ RAKİBE GÖNDERME

Kocaman şunları söyledi:

"Çok fazla değerlendirme yapmaya gerek yok. Kazanmamız lazımdı, şampiyonluk yarışını sürdürmek için. Ama başaramadık. Artık geriye sarma şansımız yok. Hemen en az bu kadar önemli olan Benfica maçına yoğunlaşmak zorundayız. 7 puan farkı kapamak, mantıklı konuşursak zor. Matematiksel olarak şansımız varsa kovalarız ama 7 puanı bu şartlarda üstelik Galatasaray'ın bu kadar... Neyse bunları sonra konuşuruz, konuşmak da lazım zaten. Önümüzdeki günlerde konuşuruz da. Dediğim gibi bu dönemde bu farkı kapamak kolay olmayacak. Bugünkü maçta da son nokta oldu. Şampiyonluk yarışını ilk yarıda yitirdik. Ama şu anda bunları konuşmak doğru değil. Artık Benfica maçına yoğunlaşmak zorundayız."

"GALATASARAY'IN BU GÜCÜYLE..."

Fenerbahçe Teknik Direktörü, basın toplantısında da "Matematiksel olarak şansımız var. Ama mantıklı konuşmak gerekiyor. Rakibimiz ile ilgili söyleyeceklerim var. Galatasaray'ın saha içindeki ve dışındaki gücüyle bu puan farkı kapanmaz. Neyse... Sonra konuşuruz. Galatasaray'ın son 2 sezondaki bu gücüyle, tırnak içinde söylüyorum, bu gücüyle bu farkın azalmasına izin vereceğini düşünmüyorum" dedi.(MUK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com