Kocaman'ın istifası için ne dediler?

Kocaman'ın istifası için ne dediler?
Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ve bazı futbolcular, Aykut Kocaman'ın istifa kararının ardından FB TV'ye açıklamalarda bulundu.

Fenerbahçeli futbolcular ve başkan Aziz Yıldırım, Can Bartu Tesisleri'nde FB TV'nin canlı yayınında Kocaman'ın istifasına dair açıklamalar yaptı.

"Problem yok" diyerek sözlerine başlayan Yıldrım, "Üzücü saatler yaşadık ancak problem yok. Futbolcu arkadaşlarımız da açıklama yapacak. Maçtan sonraki açıklamada sadece belirli bir grubu kastettim. Bu grubun kimler olduğunu biliyorum. Bu sözlerim onlar içindi. Kulübe destek veren Fenerbahçelilere de teşekkür ediyorum" dedi.


VOLKAN: HOCAMIZ DEVAM EDECEK İNŞALLAH

İlk olarak söz alan Volkan Demirel yaptığı açıklamada, "3-4 saattir bir çaba içerisindeyiz. Hocamızın suçu olmadığı biliyoruz. Be yapıyorsak biz kendimiz yapıyoruz. Bu zor dönemin ardından neler yapabileceğimizi konuştuk. Artık konuştuklarımızı sahaya yansıtmamızın zmaanının geldiğinin farkındayız. Sezon sonuna kadar elimizde gelen tüm mücadeleyi gostereceğiz. Tüm takım arkadaşlarımız buradaydı. Biz birlikteliğimizi ortaya koyacağız. Biz Fenerbahçeli futbolcular olarak zor dönemlerden geçtik. Bu dönemlerde en büyük destekçimiz Aykut hocaydı. Bugün Aykut hocanın arkasındayız. İçeride hocaya bıraktığı takdirde durumun daha kötüye gideceğini söyledik. Ne düşündüğünü bilemiyorum.Gerkenleri, konuştuk anlattık, büyük ihtimal devam edecek inşallah." ifadelerini kullandı.

GÖKHAN: EĞER BİR KAN AKACAKSA...

Gökhan Gönül ise kararın ardından çok üzgün olduklarını ifade etti ve "Bir takımda kan akacaksa bu hocanınki olmamalı. Biz boyle düşünüyoruz. Sahada oynayan bizleriz. Başarısızlık varsa suç bizdedir. İnşallah birlikte olup 2 sene önceki gibi şampiyon olacağız.. Fenerbahçe için bu gün milat olacak. Hocamızı kararından döndürdüğümüzü düşünüyorum. İnşallah güzel günler göreceğiz." açıklamasını yaptı.

SELÇUK: ÇOK ISRAR ETTİK

İstifayla ilgili konuşan bir diğer oyuncu Selçuk Şahin, "Hocamız bırakacak gibi gözüküyordu ama çok ısrar ettik. Böyle bir insanın istifasını istemek komik geliyor bana" sözleriyle Kocaman'a destek oldu.

YOBO: KARABÜK MAÇI DÖNÜM NOKTASI

Son olarak söz alan Nijeryalı Joseph Yobo da kararla ilgili üzüntüsünü dile getirdi. Nijeryalı oyuncu konuşmasında, "Biz bir aileyiz Kocaman'a ihtiyacımız var. Karabükspor mçaı bizim için dönüm noktası oldu." ifadelerini kullandı. (TOK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com