Kocaman'ın kararına ilk tepkiler

Kocaman'ın kararına ilk tepkiler
Geçtiğimiz hafta sonu istifa eden Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman'ın görevine dönüşünün yankıları sürüyor.

Altan Tanrıkulu ve Hakan Ünsal, Aykut Kocaman'ın göreve dönüşünü değerlendirdi.

Altan Tanrıkulu, Kocaman'ın aldığı karardan dönmesini; "Kulüp için iyi, Kocaman için zor bir karar. Sonuçta Fenerbahçe futbolcuların bildiği tanıdığı ve takımı Avrupa Ligi'nde de liderliğe taşıyan bir isimle yoluna devam edecek ancak sonuçlar başarısız olursa futbol kamuoyu bu karardan dönmeyi Kocaman'ın önüne koyacak. Fenerbahçe'nin yapması gereken asıl bundan sonra başlıyor. Aykut Kocaman ters sonuçlarda dahi, en azından sportif direktör olarak kulüpte kalmalı." ifadeleriyle değerlendirdi.

Kocaman'ın kararına ilişkin değerlendirmede bulunan Hakan Ünsal ise; "Bu geri dönüşün artısı olacağını düşünüyorum. Hatta ilerleyen dönemde Aykut Kocaman ve Aziz Yıldırım'ın aleyhine olabilecek bir durum." şeklinde konuştu.

Aykut Kocaman'ın görevine dönmesi gündeme bomba gibi düşerken, sosyal medyadada günün en önemli gündem maddelerinden biri haline geldi.

İşte twitterdaki bazı Aykut Kocaman yorumları:

@cuneytozdemir
Aykut Kocaman Fenerbahçe'de kaldıysa, karizması gitmiş demektir!

@alperocal
Aziz Yıldırım için umarım köprüyü geçene kadar değildir bu ısrar ve umarım Aykut Kocaman'ın aklıyla sportif bir yapı kurulur.

@ceminaycem
Aykut Kocaman devam kararı almış.Hayırlı olsun.İstifası da saçmaydı geri alması da.Bu FB için iyi haber mi kötü haber mi zaman gösterecek!

@yagosabuncuoglu
Eskiden sevgim olmasa da saygim vardi Aykut Kocaman'a. Artik oda yok. Madem doneceksin neden istifa ediyorsun? FB babanizin ciftligi mi?

@kadirmutlu_
Aykut Kocaman'ın devam edeceğini öğrendim, sevindim. Çünkü gerçekten bıraksaydı, ''Alex'i neden gönderdin'' diye soru sorulabilirdi.
(MUK)

Hürriyet

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com