Kocaman'ın şaşırtan Aziz Yıldırım cevabı

Kocaman'ın şaşırtan Aziz Yıldırım cevabı
Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Sivasspor karşısında aldıkları mağlubiyeti yorumlarken, sorulara cevap verdi.

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Sivasspor mağlubiyetinin ardından şanssızlık yakındı.

Yayıncı kuruluş Lig TV'ye konuşan Aykut Kocaman, "Son dönemlerin en iyiy oyunlarından birini oynadık. Çok iyi başladık oyuna. 11. dakika civarında yediğimiz golle sarsıntı oldu ama son 10 dakikaya kadar aynı şekilde oyunu götürdük. Bu sene toplamda 20. kez geriye düşüp sonra çıkarmaya gayret ettik. Bu kötü bir yazgı gibi görünüyor. Oyuncularım her şeyi doğru yaptı. Fatkat olmadı, futbol böyle bir oyun" dedi.

KOCAMAN'IN ŞANSSIZLIK YORUMU

Emre Belözoğlu'nun 'Ben şansa inanmam', Moussa Sow'un ise 'Şanssızdık' sözlerini değerlendirmesi istenen tecrübeli teknik adam, "Oyuncuların değerlendirmesinden yola çıkarak bir değerlendirme yapmam. Herkes kendi iç dünyasındaki şeylere göre doğruları ve yanlışlarına göre yorum yapıyor. Şans ve tesadüf var. Ben bu şekilde inanıyorum. Özellikle yeni transferlerin hem kalitesi hem çok istekli oyunları, taraftarlarla beraber oyunu güzelleştirdi. Ancak dediğim gibi ilk gelen top gol oldu" diye konuştu.

"AZİZ YILDIRIM'I GÖRMEDİM"

Maç sonunda Aziz Yıldırım'ın soyunma odasına inmesi sorulan Aykut Kocaman, "Ben kendi odamdaydım. Başkanın soyunma odasına girdiğini bile bilmiyorum. Şimdi sizden öğreniyorum" ifadelerini kullandı.(MUK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com