Kombine biletlere zam yapmadı

Kombine biletlere zam yapmadı
Trabzonspor, 2012–2013 sezonunda uygulayacağı kombine bilet fiyatlarını açıkladı.
4 Temmuz Çarşamba günü satışına başlanacak kombine kartlara geçen sezona göre zam yapılmadı.
 
Trabzonspor internet sitesinden yapılan açıklamada, "Kombine kart satışlarında eski kart sahipleri 13 Temmuz'a kadar yerlerini tekrar satın alabilecekler. Genel satış dönemi ise 14 Temmuz'da başlayacak. Bunun yanında isteyen taraftarlarımız 4 - 13 Temmuz tarihleri arasında geçen yıl satılmamış yerlerin sahibi olabilecekler. Mevcut kombine kart sahiplerine yüzde 10, bayanlarla, 2000 ve yukarı doğumlu çocuklara da yüzde 25 oranında indirim uygulanacak. Kombine kart satışlarında kredi kartıyla yapılacak ödemelerde kulübümüz tarafından 5 taksit imkanı sağlanacak" denildi.
 
VAKIFBANK'TAN DERGİ ABONELİĞİ
 
Açıklamada bazı bankaların kombine satışı için özel kampanya yaptığı da hatırlatılarak, "Ayrıca VakıfBank Trabzonspor Taraftar Kredi Kartı ve Denizbank Trabzonspor Bonus Taraftar Kredi Kartı ile yapılacak kombine kart alımlarında yüzde 10 indirim ile 12 taksit fırsatı tanınacak. VakıfBank Trabzonspor Taraftar Kredi Kartı ile alışveriş yapan taraftarlarımıza banka tarafından 6 aylık Trabzonspor Resmi Dergisi aboneliği hediye edilecek. Kombine kartlarımız satın alındığı anda teslim edilecek ve Avrupa Kupaları dahil tüm resmi müsabakalarda geçerli olacak. Kombine kart sahibi olmak isteyen taraftarlarımız Sadri Şener Merkezimiz dışında internet sitemiz aracılığıyla da alımı gerçekleştirebilecekler. Web sayfamızdan kombine kart satışları 14 Temmuz tarihinde başlayacak" denildi.
 
EN UCUZ 300, EN PAHALISI 3 BİN LİRA
 
Trabzonspor'un yeni sezondaki kombine kart fiyatları ise şöyle açıklandı: Kale arkası: 300, Maraton E-H: 350, Maraton A-D: 450, Maraton B-C-F-G: 600, Kapalı A-D-E-H: 1.250, Kapalı B-C-F-G: 1.500, VIP: 3.000 TL. (SNK)
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com