Komşular pis kokuyu ihbar edince..

Komşular pis kokuyu ihbar edince..
Bilecik'te bir besihaneye yapılan baskında kaçak kesim yapıldığı ortaya çıktı.

Bilecikte bir besihaneye yapılan baskında kaçak kesim yapıldığı ortaya çıktı. Ekipler, çürümüş ve kokmuş olan 5 ton eti belediye çöplüğüne götürülerek imha etti.

İstasyon Mahallesi Cami Kebir Sokak'ta bulunan A.B.'ye ait besihaneden kokular gelmesi üzerine çok sayıda kişi durumu belediye yetkililerine bildirdi. İhbar üzerine Bilecik Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü, Belediye Zabıta ve polis ekipleri besihaneye baskın düzenledi. Ekipler besihane içerisinde kaçak kesildiği bildirilen kokmuş ve çürümek üzere olan yaklaşık 5 ton büyükbaş hayvan etleriyle karşılaştı. Kesilip kancaya takılan bir büyükbaş hayvan eti çağırılan kepçeyle indirildi ve diğer etlerle birlikte belediyeye ait kamyonete yükletilip çöplüğe götürüldü. Etlerin burada imha edildiği belirtildi.

Operasyona katılan ekiplerde görev alan bazı polis ve zabıta memurları pis koku nedeniyle zor durumda kalıp besihane dışına çıktı. Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Mehmet Kocabaş, besihane için yasal işlem başlattıklarını ve 5.5 bin lira para cezası kesileceğini söyledi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com