Komutan Eşleri İsyan etti

Komutan Eşleri İsyan etti
Balyoz davasına bakan mahkemenin 163 kişinin tutuklanmasına karar vermesinin ardından subay eşleri isyan etti: Eşkıya düze inmiş. Yiğitler derdest oluyor!

'Balyoz Planı' davasına bakan İstanbul 10. Ağır Ceza Mahkemesi'nin 163 kişinin tutuklanmasına karar vermesinin ardından subay eşleri de isyan etti.

İSYAN ETTİLER
Balyoz davası'nda haklarında tutuklama kararı çıkarılan subayların eşleri mahkeme çıkışında verilen karara tepki gösterdi. Hakkında tutuklama kararı çıkan Cem Güldemir'in eşi Rengin Güldemir ve Mehmet Fatih Ilgar'ın eşi Özlem Ilgar davanın hiçbir dayanağı olmadığını dile getirerek yargılamayı engisizyon mahkemesine benzettiler.

EŞKIYA DÜZE İNMİŞ
"Çocuklarımızı yalnız büyüttük. Evlerimizi yalnız taşıdık. Çocuklarımızı yalnız doğurduk. Ailelerini eşlerini ülkesi için ikinci plana atan bu insanlar şimdi vatan hainliğinden tutuklanıyorlar. Bizim eşlerimiz bu ülke için çalıştı. Hizbullah şuan bu durumdayken bizim eşlerimiz içeriye alınıyor. Vatanını eşlerinden fazla seven insanların bugün böyle itham edilmeleri çok hırpalayıcı. Türk halkına sesleniyoruz neredesiniz? Bu karar mücadele edememeleri için alınmıştır. Eşkıya düze inmiş. Yiğitler derdest oluyor"

SUBAY EŞLERİNİN İSYANINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com